Dalies:

Latvija Amerikā: Otavas deju kopas "Rotaļa" dalībnieki izgatavo trejdekšņus

Latvija Amerikā: Otavas deju kopas "Rotaļa" dalībnieki izgatavo trejdekšņus
  • 15. Feb. 2019

Lai pabeigtu iesākto, Otavas deju kopa „Rotaļa” sestdien, 2. februārī, atkal sanāca kopā, lai līdz galam izveidotu katrs savu trejdeksni. Tad nu mēs visi kopā un katrs atsevišķi tikām pie sava trejdekšņa. Vīriem uz gaŗa kāta, bet sievām un meitām – tradicionāli pazīstamais.

Bildēs iespējams apskatīt dejotāju veikumu, un, ja kādam rodas doma par kritizēšanu (varbūt izņemot pašus daiļamatniekus), paņemiet to visu savās rokās un pamēģiniet uztaisīt paši savu trejdeksni.

Starp citu, kamēr kopā tā sēžot un strādājot, šo to var arī uzzināt. Ikdienā visi aizņemti ar mobilajām ierīcēm un nav laika parunāt, bet tā kā rokas bij’ aizņemtas ar darināšanu, tad nu mums izdevās gan labi uzdziedāt, gan vienam ar otru parunāt.

Lasītākās ziņas valstī

Un ja jūs domājat, ka pēc tā visa mēs vienkārši devāmies mājās  nekā nebija.

Bijām jau agrāk domājuši un runājuši, bet tagad nu ķērāmies pie darba. Iežvadzinot jaundarinātos trejdekšņus, gājām turpat laukā un dejojām deju „Runu raksti”. Tas bija viens lielisks piedzīvojums! Pirmkārt, dejot lielisku deju, otrkārt, dejot to ārā tikko uzsnigušā sniegā. Deja iepriekš mēģināta un izdejota Otavas latviešu namā, tad nu tīrā un baltā sniegā to nodejojām atkal. To visu nofilmējām un ielikām „Rotaļas” Facebook lapā, lai arī citiem ir ko skatīties.

Beidzot deju, sviedām gaisā sniegu un saucām sveicienus visiem, kas šovasar dosies uz Toronto  dziedāt, dejot vai vienkārši skatīties. Tad nu jums visiem sveiciens no Otavas „Rotaļas” un tiekamies vasarā Latviešu dziesmu svētkos Toronto.

Autors: Jānis Lielāmers
Foto: PUblicitātes attēls
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti