Dalies:

Latvija Amerikā: LNAK aicina laicīgi atjaunot Latvijas pases

Latvija Amerikā: LNAK aicina laicīgi atjaunot Latvijas pases
  • 08. Aug. 2018

Lai varētu balsot 6. oktobŗa vēlēšanās, Latvijas pilsoņiem ir nepieciešama derīga pase.

Mēs visi labi saprotam, ka šobrīd dzīvojam pastiprinātā dezinformācijas un kiberkaŗa (hibrīdkaŗa) apstākļos. Tas traucē Rietumu demokratijām, tas traucē Latvijai! Latvija piedzīvo uzbrukumus ik dienu, un tie ir gan manāmi, gan arī nemanāmi mēģinājumi graut, nomelnot un sēt šaubas. Austrumu lielvalsts nebeidz izdarīt spiedienu. Tas redzams katrā sabiedriskās dzīves jomā un it īpaši pieaugs tagad, kad visi dodamies vēlēt.

Mēs nedrīkstam ignorēt, ka 6. oktobrī notiks svarīgas, pat kritiskas vēlēšanas un, kā vienmēr, mūsu mazajai tautai katra balss varētu būt izlemjoša.

Lasītākās ziņas valstī

Bieži vien uzdodam jautājumu - kā balsot? Lūdzu, sekojiet rakstiem “Latvija Amerikā”, kas labi izskaidro Latvijas polītiskos apstākļus. Abonējiet “Latviju Amerikā”! Laikrakstā atradīsit svarīgākās ziņas, viedokļrakstus un pārskatus katru cilvēku, kam rūp Latvija un latvieši.

Latvijas pilsoņi, kuŗiem nav derīgas pases, izmantojiet Latvijas vēstniecības Kanadā doto iespēju, kas ar mobilo pasu staciju darbosies LNAK birojā Toronto 28. Augustā.

Ar iepriekšēju pieteikšanos Latvijas vēstniecībā Otavā, varēsit sākt kārtot pases atjaunošanu. Ļoti uzmanīgi lasiet Latvijas vēstniecības skaidrojumus, kas atrodami “Latvija Amerikā”, Latvijas vēstniecības mājas lapā internetā vai zvaniet 6132386014.

Nepalaidiet gaŗām savu iespēju balsot!

Andris Ķesteris, LNAK

 

Ziņojums publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"
Foto: LNAK

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti