Dalies:

Latvija Amerikā: Lieliski noslēgusies Toronto un apkārtnes latviešu golfa sezona

Latvija Amerikā: Lieliski noslēgusies Toronto un apkārtnes latviešu golfa sezona
  • 29. Oct. 2018

Toronto un Apkārtnes latviešu golfa kluba (TALGK) sezona noslēdzās skaistos laika apstākļos ar atklāto turnīru, uz kuŗu ieradās 31 golfists, lai cīnītos par meistarības balvām piecās kategorijās.

Sieviešu grupā startēja trīs dāmas un labāko rezultātu sasniedz Līga Haiplik (Leepa) ar 91 sitienu. Līga atkārtoja pagājušā gada uzvaru.

Jauniešiem zem 18 gadu vecuma arī bija trīs dalībnieki, kur uzvarēja Aidan Melnbārdis ar ļoti iespaidīgu 76 rezultātu. Viņa brālis Alex bija jaunākais sacīkšu dalībnieks.

Lasītākās ziņas valstī

Turnīra labāko rezultātu izcīnīja Reinis Zenka, kuŗam bija pienācis laiks sākt spēlēt vīriešu grupā. Reinis ir pēdējo divu gadu meistara titula ieguvējs, kamēr vēl spēlēja jauniešu grupā, bet šogad ar 76 sitieniem atkal parādīja savu talantu.

Vīriešu senioru grupa bija vispopulārākā ar 12 dalībniekiem. Arī šajā grupā atkārtojās uzvarētājs, Eduards Robežnieks ar 77 pārspēja Ivaru Melnbārdi (79). Pārējie spēlētāji arī sasniedza labus rezultātus, pusei nepārsniedzot 100.

Arī vecākie golfisti super senioru grupā bija labā skaitā un skaisti nospēlēja, zem 100. Ar 84 sitieniem atkal uzvarēja Austris Liepa.

Golfa klubs cer, ka nākotnē dalībnieku skaits šim turnīram atkal pieaugs, lai visi tie, kas vasarā pa laikam nodarbojas ar golfu, nenobaidītos ierasties uz atklātām sacīkstēm.

Nākamā turnīra datums ir 2019. gada 15. septembris. Gatavojieties uz piedalīšanos!

Raksta autors: Modris Lorbergs
Foto: Publicitātes attēls
Raksts publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti