Dalies:

Latvija Amerikā: Hamiltonas jaunieši aktīvi iesaistās latviešu sabiedrībā

Latvija Amerikā: Hamiltonas jaunieši aktīvi iesaistās latviešu sabiedrībā
  • 08. Nov. 2018

Kad iestājas rudenīgs laiks, tad jauki pakavēties atmiņās pie vasarā pavadītiem piedzīvojumiem un notikumiem. To baudīja Hamiltonas sabiedrība, kad svētdien, 14. oktobrī, sapulcējās HALO komitejas rīkotajā sarīkojumā “Atskats vasarai”, kur ieradās jaunieši, kas bija saņēmuši pabalstu no latviešu organizācijām, lai pavadītu laiku aizvadītā vasarā kādā nometnē vai mācībās Gaŗezerā. Katrs bija sagatavojis interesantu prezentāciju, kuŗā ietilpa stāstījums un fotografijas.

Dzirdējām par Gaŗezera vasaras vidusskolu no Lauras Legzdiņas un Sandrijas Magricas, kā arī no Aleksandrijas Gurman un Nile Lederman, kuŗi paši nevarēja ierasties, bet atsūtīja savas prezentācijas. Uzzinājām par Tērvetes nometni no Stellas un Kaspara LudviksPitkin, kā arī par Sidrabenes nometni no Zīles Eglītes un par Katskiļu nometni no Naomi Eglītes.

Visiem jauniešiem bija labi sagatavotas prezentācijas un interesanti stāstījumi, kas liecina par izaugsmi latviešu valodā un vēlēšanos iekļauties latviskā vidē. 

Lasītākās ziņas valstī

Sekoja Vainadziņa vadītāja Rinalda Eglīša sagatavotā prezentācija par Daugavas Vanagu tautas deju kopas “Vainadziņš” piedalīšanos dziesmu svētkos Latvijā, kuŗā ietilpa dejotāju iesūtītās fotografijas, stāstījumi par piedzīvoto un nobeigumā pateicības izteikšana par lielo atbalstu, kas tika saņemts no latviešu sabiedrības, īpaši no DV Hamiltonas nodaļas un Hamiltonas Latviešu biedrības.

Autore: Baiba Bredovska
Foto: Publicitātes attēls
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti