Dalies:

Latvija Amerikā: “Dinner Speaker Series” Latviešu Centrā Toronto sezonu atsāk ar zīmolu eksperta Andŗa Pones uzstāšanos

Latvija Amerikā:  “Dinner Speaker Series” Latviešu Centrā Toronto sezonu atsāk ar zīmolu eksperta Andŗa Pones uzstāšanos
  • 17. Sep. 2018

Septembris Toronto nāk ar rosības atsākšanu latviešu sabiedrībā. Saietos atkal tiekas Pensionāru apvienība, skolas bērnu čalas piepilda Latviešu Centru sestdienu rītos un Kapu svētku azaids 9. septembrī parasti skaitās kā neoficiāla sezonas atklāšana.

Sandra Cifersone, vadot Latviešu Centra Toronto “Dinner Speaker Series”, šīs sezonas pirmo tikšanos sarūpējusi jau 3. oktobrī, uzaicinot tajā uzstāties zīmolu ekspertam Andrim Ponem   “Branding... Do you know what makes you special?”

Kompanijas “Coin Branding Inc” prezidents Andris Pone tic, ka ikvienam cilvēkam piemīt kādas īpašas dāvanas un katram ir tiesības tās likt lietā, tikai mēs parasti nezinām, kā tās izrādīt. Par šo temu viņš jau ir sarakstījis divas grāmatas: viņš ir viens no autoriem “Globe and Mail” atzītajam # 1 biznesa “bestselleram” Brand: It Ain’t the Logo* (*It’s what people think of youTM) un autors 2017. gadā iznākušai grāmataiAttract: Power Up Your OneofaKind Personal Brand.

Lasītākās ziņas valstī

Andris Pone ir iecienīts runātājs, apbraukājis Ziemeļameriku, uzstājoties Starbucks, RBC, Sun Life, Home Depot, TD Bank, Kanadas valdības un daudzu citu organizāciju rīkotos semināros un lekcijās.

Ja gribi mācēt izcelties ļaužu pūlī, nāc un klausies eksperta padomus trešdien, 3. oktobrī, Latviešu Centrā Toronto. Kā parasti, “Dinners Speaker Series” sarīkojumi tiek veidoti ļoti omulīgā stilā  pl. 18.30 sākot ar kokteiļu stundu, pl. 19.00 mielojoties ar gardām vakariņām un uzrunu klausoties pl. 20.00. Tas viss par $ 30, studentiem $ 25.

Saruna notiks angļu valodā. Pieteikšanās vēlamas: internetā www.lettsshop.org vai Latviešu Centra Toronto birojā 416-759-4900.

Raksta autore: Vita Gaiķe

Foto: Publicitātes attēls

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti