Dalies:

Latvija Amerikā: "Delnas" gadskārtējā pilnsapulce Toronto

Latvija Amerikā: "Delnas" gadskārtējā pilnsapulce Toronto
  • 15. Dec. 2019
  • 17.14

Piektdien, 4. janvārī, Latviešu Centra Toronto Umurkumura zālē notika sabiedrības “Delna” Toronto atbalsta grupas gadskārtējā pilnsapulce priekšsēža Juŗa Steprāna vadībā.

Kā parasti, no Rīgas bija ieradies Delnas padomes priekšsēdētājs Valdis Liepiņš, kuŗš deva izsmeļošu pārskatu par pēdējā gada Delnas aktīvitātēm. Viņam skats uz nākotni ir optimistisks.

Delnas administrātīvie un sabiedriskie mērķi reālizējas: Saeima pieņēma “trauksmes cēlēju” likumu, lai gan tas nav pilnīgs, tomēr ir labs sākums; attīstīts Delnas sadarbības tīkls ar sabiedriskām organizācijām, valsts iestādēm un polītiskām partijām; Delnas publikas korupcijas izglītības projekts iet pilnā sparā. Liepiņš uzskata, ka KNAB beidzot ir labās rokās Jēkaba Straumes vadībā, izbeidzot “oligarchu lietu” kā nepamatotu un uzsākot citas izmeklēšanas. Vēl jāpiestrādā pie financēm, lai Delna var piesaistīt ilgtermiņa darbiniekus, kas saglabātu pieredzi un saredzētu Delnu kā karjēru, ne kā pakāpienu savā karjērā uz ko citu.

Lasītākās ziņas valstī

Vakaru nobeidza ar jautājumiem un atbildēm. Kā līdzekļu vākšanas pasākumu beigās Juris noturēja pildspalvu izsoli, kuŗā savāca $100.

Foto: Publicitātes attēls
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti