Dalies:

Latvija Amerikā: Centrālās un Austrumeiropas padomi turpmāk vadīs Marcus Kolga

Latvija Amerikā: Centrālās un Austrumeiropas padomi turpmāk vadīs Marcus Kolga
  • 31. Jan. 2019

Centrālās un Austrumeiropas padome Kanadā (CEEC  Central and Eastern European Council) 17. janvārī tikās Latviešu Centrā Toronto savā nākotnes plānošanas sesijā. Padomes valde sastāv no vairāku Kanadas kopienu vadības. Pāris dalīborganizācijām ir mainīti amati, kas tiek atspoguļots jaunos valdes locekļos. 

CEEC turpina kopējo cīņu pret dezinformāciju, kas tiek pastiprināta pret Rietumiem, īpaši pret mūsu tautām. Viens no vairākiem mērķiem ir koordinēt atbalstu Ukrainai, ieteikt stingras sankcijas pret cilvēktiesību pārkāpumiem un korupciju. Šogad 23. augustā paiet 80 gadi kopš HitleraStaļina pakta noslēgšanas, kas izraisīja Otru pasaules kaŗu un noveda mūsu tautas ilgu gadu komūnistu verdzībā. Kopā ar vairākām sadarbības grupām Kanadā un ārzemēs gatavojam programmu, lai atzīmētu un atgādinātu pasaulei par šiem traģiskiem vēstures laikiem.

Pēc divu gadu nokalpošanas CEEC prezidenta amatā Latviešu Nacionālās Apvienības Kanadā prezidents Andris Ķesteris proponēja jauno prezidentu Marcus Kolga, Igauņu Centrālās padomes prezidentu.

Lasītākās ziņas valstī

Atbalstiet LNAK dalību šinī nepieciešamā darbā!

LNAK birojs
Foto: Publicitātes attēls
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti