Dalies:

Latvietis ar velosipēdu piecu gadu laikā izbraukājis visas Londonas centrālās ielas

Latvietis ar velosipēdu piecu gadu laikā izbraukājis visas Londonas centrālās ielas
  • 31. Oct. 2019

Ārzemju mediji, arī britu raidsabiedrība BBC, šonedēļ ziņo par latvieti - programmētāju Dāvi Viļumu, kurš piecu gadu laikā ar velosipēdu izbraukājis visas Londonas centrālās ielas. 

Savā blogā viņš par sevi raksta: "Es esmu aktīvs velobraucējs, kuram ļoti patīk braukāt pa Londonas ielām. Pārsvarā man sanāk braukt tikai 25 minūšu garo ceļu no mājām līdz darbam. Pēc kāda laika šis standarta maršruts palika pārāk garlaicīgs, tāpēc es nolēmu ik dienu, braucot uz darbu, veikt mazu līkumu, izbraucot pa pāris paralēlajām ielām. Tā nu es iegādājos centrālās Londonas karti un nolēmu iekrāsot visas ielas, kuras no tā brīža biju izbraukājis. Līdz es aizrāvos…"

Lasītākās ziņas valstī

"Viens no vislielākajiem gandarījumiem man bija tad, ja es atradu kādu ielu vai taciņu, kas nav atzīmēta kartē, bet savieno divas līdz galam nesaistītas ielas kartē. Tādos gadījumos bija sajūta, ka esmu atklājis portālus starp dimensijām," stāsta Dāvis. "Šis bija ļoti aizraujošs hobijs, un es izbaudīju katru šī procesa sastāvdaļu, gan plānošanu, gan izbraukšanu, gan iekrāsošanu reālajā kartē. Šis bija lielisks veids kā iepazīt visu Londonu un tās nostūrus, un tagad parādoties jebkurā vietā, ko pārklāja mani maršruti, es jūtos kā mājās." Taujāts, vai būtu gatavs izbraukāt arī pārējos Londonas rajonus, Dāvis saka: "Nē, tas būtu par traku, lai gan izklausās vilinoši. Bet tad vajadzētu lielāku karti. Man ir vēl citi maršruti, kurus vēlos izmēģināt."

Vairāk par Dāvja piedzīvojumu var lasīt viņa blogā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti