Dalies:

Latviete Melburnā - ar ierobežojumu atvieglošanu Austrālija nesteidzas

Latviete Melburnā - ar ierobežojumu atvieglošanu Austrālija nesteidzas
CC0 licence
  • 14. May. 2020

Sabīne Marta Aizbalte vispirms nodzīvojusi trīs gadus Katalonijā, Spānijā. Tur satikusi savu pašreizējo draugu, un abi kopā nolēmuši "doties piedzīvojumā" - padzīvot uz otru pasaules malu - Austrāliju. Taču šobrīd Austrālijas baudīšana jānoliek malā, jo, kā raidījumam stāsta Sabīne, no mājām drīkst iziet tikai dažu iemeslu dēļ, sieviete stāsta TV3 raidījumam "900 sekundes".

Mājas var atstāt lai iegādātos pirmās nepieciešamības preces, dotos pie ārsta, lai dotos uz mācībām vai darbu, ja to nav iespējams darīt no mājām, vai arī lai sportotu - ievērojot distanci un citus drošības pasākumus. Tomēr mājās ļauts uzņemt līdz pieciem viesiem. Vietējā valdība gan ar ierobežojumu atvieglošanu nesteidzas, baidoties no citu valstu pieredzes, kur tos pēc tam no jauna nācies ieviest.

Lasītākās ziņas valstī

Pēc tam, kad Pasaules Veselības organizācija izsludinājusi pandēmiju, sabiedrībā bija jūtamas bailes. Cilvēkus no nevajadzīgas iziešanas ielās valdība cenšas atturēt arī ar bargiem naudas sodiem.

Sabīne Melburnā, strādā viesnīcā, kura atvēlēta valstī ieceļojošajiem, kuriem divas nedēļas jāpavada karantīnā. Jaunā sieviete novērojusi, ka šo laiku viesnīcas klientiem pavadīt viesnīcas numuriņa sienās "nemaz nav tik viegli". Taču viesnīca darot visu iespējamo, lai cilvēkiem šo laiku tur pārdzīvot būtu vieglāk, saka Sabīne. Piemēram, tiek piegādātas maltītes trīsreiz dienā, ņemot vērā cilvēku alerģijas un reliģiskās pārliecības.

Avots: Skaties.lv

 

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti