Dalies:

Latviete Karolīna Matrosova kronēta par “Vice Mis" skaistumkonkursā Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā

Latviete Karolīna Matrosova kronēta par “Vice Mis" skaistumkonkursā Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā
  • 21. Dec. 2018

Ceturtdien, 20. decembrī, Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā norisinājās starptautiskais skaistumkonkurss “World Miss University”, kur 52 meiteņu konkurencē Latvijas pārstāve Karolīna Matrosova kronēta par pirmo “Vice Mis", kā arī papildus tam viņa ieguva īpašo titulu “Mis Sirsnība”.

Iegūtā augstā otrā vieta nozīmē arī to, ka turpmāko gadu Karolīna būs konkursa oficiālā vēstnese par inteliģenci un zināšanām.

Konkurss norisinājās no 14. līdz 21. decembrim, un nedēļas laikā dalībnieces tika vērtētas ne tikai pēc vizuālā tēla, bet arī pēc erudīcijas. Viens no obligātajiem nosacījumiem dalībai konkursā - delegātei obligāti jābūt kādas augstākās izglītības iestādes studentei, un Karolīna šajā konkursā pārstāv Valsts policijas koledžu.

Lasītākās ziņas valstī

Par konkursa uzvarētāju kļuva Kostarikas pārstāve Adriana Moya. Kopā tika nosauktas pirmo sešu vietu ieguvējas.

Konkurss “World Miss University” tiek rīkots jau kopš 1986. gada, un tajā piedalījušās delegātes no 70 pasaules valstīm, Konkursu rīko prezidenti no Starptautiskās Universitāšu asociācijas (International Association of University). Asociācija pārstāv akreditētās augstākās izglītības iestādes, to skaitā arī Oksfordas Universitāti, Hārvarda Universitāti, Kembridžas Universitāti un citas.

Karolīnas ikdienas gaitām konkursā var sekot līdzi viņas instagram kontā, kā arī aģentūras Mis un Mr. Latvija oficiālajā instagram kontā.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti