Dalies:

Latviete izvēlēta par stilisti konkursā “Miss Universe 2019”

Latviete izvēlēta par stilisti  konkursā “Miss Universe 2019”
  • 27. Nov. 2019

Latviešu frizūru meistare, pasniedzēja un stiliste, Kristīne Laizāne, izvēlēta par vienu no frizieriem, kas darbosies prestižajā “Miss Universe 2019” konkursā Džordžijā, ASV!

Dalībai konkursā Kristīni izvēlējās ASV matu kopšanas kosmētikas līdzekļu kompānijas “Farouk Systems Inc.” (zīmolu CHI un Biosilk ražotāji) pārstāvji, kā galveno iemeslu minot meistares profesionālās prasmes un veiksmīgo dalību nesen notikušajā frizieru konkursā “Finland Haircup” Somijā, kur friziere ieguva 2. vietu kāzu matu sakārtojumu kategorijā un 1. vietu vakara fizūru kategorijā.

Meistare atklāj, ka pati ir liela konkursa fane un vienmēr ir vērojusi profesionāļu darbu TV ekrānā. Uzzinot, ka pati spēs tur atrasties, jutās saviļņota: “Tajā brīdī es nemaz nespēju aptvert, ka pati varēšu tik liela mēroga pasākumā piedalīties. Tā kā pati esmu CHI ģimenē jau vairākus gadus, saprotu, cik liels gods ir saņemt šādu uzaicinājumu”.

Lasītākās ziņas valstī

Kristīne darbosies šova aizskatuvē, kur, kopā citiem nozares profesionāļiem, veidos frizūras konkursa “Miss Universe 2019” dalībniecēm. 2019. gada 8. decembrī tradicionālais konkurss norisināsies 68. reizi un tajā piedalīsies 93 dalībnieces.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti