Dalies:

Latviešus Londonā aicina atbalstīt bērnu un māmiņu krīzes centrus Latvijā

Latviešus Londonā aicina atbalstīt bērnu un māmiņu krīzes centrus Latvijā
  • 05. Jan. 2015

"Giving for Latvia" brīvprātīgie aicina Londonas latviešus atbalstīt bērnu un māmiņu krīzes centrus visā Latvijā, ziedojot rotaļlietas un drēbes, kas jūsu ģimenei vairs nav nepieciešamas.

Ik gadu Latvijas krīzes centros nonāk ap 2,500 bērnu, jauniešu un māmiņu, kas cietuši no emocionālas un fiziskas vardarbības pašu ģimenēs. Piemēram, nesen krīzes centrs palīdzēja izrauties no vardarbīgām attiecībām un uzsākt jaunu dzīvi Vijai un viņas 7 bērniem: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/18.12.2014-pec-kriizes.-videostasts-par-vardarbiiba-cietushu-bernu-un-gjime.id40971/.

Arī Valsts finansējums šiem krīzes centriem ir nepietiekams: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/508701-latviesi_lielbritanija_aicina_palidzet_1000_latvijas_berniem.

Kopš 2009.gada, kad tika dibināta "Giving for Latvia", ar ziedotāju un brīvprātīgo darba atbalstu Latvijas krīzes centru vajadzībām savākti £17,730 naudiskie ziedojumi un 3 tonnas mantiskie ziedojumi, rotaļlietas un drēbes.

Šogad mantiskos ziedojumus Londonā pieņemsim no 11.- 25.janvārim. Lai pieteiktu ziedojumu un sarunātu optimālo laiku un vietu Londonā, lūdzu, rakstiet info@givingforlatvia.com.

Ja jums ir busiņš, ar kuru varat palīdzēt ziedojumus nogādāt no Londonas dienvidrietumiem līdz Heathrow lidostai janvāra pēdējā nedēļas nogalē, lūdzu, dodiet ziņu. Par ziedojumu nogādāšanu uz Latviju laipni piekritis gādāt airBaltic.

Kādas mantas ir visnepieciešamākās:

* zīdaiņiem: drēbītes, rati, tvaikotāji, virtuves tehnika mazuļu ēdiena gatavošanai

* bērniem: izglītojošas rotaļlietas (īpaši Lego, spēles un puzles) un drēbes, kurpes, apakšveļa

* jauniešiem: drēbes, kurpes

Lasītākās ziņas valstī

* sporta inventārs un apģērbs

* tehnika: telefoni, pleijeri, datori, fotoaparāti, rokas pulksteņi

* māmiņām: drēbes, kurpes, kosmētika

* jaunas dzīves iesākšanai: aizkari, gultasveļa, sīka virtuves tehnika

"Giving for Latvia" ir Lielbritānijā reģistrēta labdarības organizācija (reģ. nr. EW07948). To 2009.gadā dibinājusi grupa jauno Latvijas profesionāļu, kuri strādā Londonā. Organizācijas mērķis ir atbalstīt tos bērnus un vecākus Latvijā, kuri cietuši no emocionālas un fiziskas vardarbības, kā arī tos, kuri nonākuši grūtībās vecuma, invaliditātes, finansu problēmu un citu grūtību dēļ. Kopš dibināšanas Latvijas krīzes centru vajadzībām novirzīti £17,730 naudisko ziedojumu un 3 tonnas mantisko ziedojumu.

Sīkāka informācija: www.givingforlatvia.com.

Naudiskiem ziedojumiem caur internetu: https://mydonate.bt.com/charities/givingforlatvia.

Foto: Stock.XCHNG

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti