Dalies:

Latviešu valodas nodarbības bērniem ārzemēs

Latviešu valodas nodarbības bērniem ārzemēs
  • 17. Jun. 2019

Eiropas Tālmācības vidusskola ir skola, kas vieno latviešus visā pasaulē! Skolas misija ir palīdzēt bērniem visā pasaulē atcerēties vai iemācīties no pamatiem latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni. Tieši šī iemesla dēļ Eiropas Tālmācības vidusskola ir radījusi latviešu valodas nodarbības bērniem un jauniešiem, kuri dzīvo vai ir dzimuši ārzemēs.

Eiropas Tālmācības vidusskola ikdienā māca gan jauniešus, gan pieaugušos no visas pasaules, kuri vēlās iegūt Latvijā akreditētu vidusskolas izglītību. Tieši paši skolas absolventi ir bijuši tie, kuri ierosinājuši radīt latviešu valodas nodarbības arī viņu bērniem, lai nākotnē viņu bērniem būtu iespēja atgriezties dzimtenē.

Nodarbību struktūra

Latviešu valodas nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās līdz 6 bērniem, kuri ir vienaudži un ar līdzīgu valodas līmeni. Tālmācībās priekšrocība ir tas, ka pedagogi pielāgosies katra bērnu brīvajam laikam un apguves tempam. Nodarbību mērķis ir lai bērns apgūst latviešu valodu caur visām 4 prasmēm (rakstīšana, lasīšana, runāšana un klausīšanās). Mācības norisināsies jautrā un draudzīgā online gaisotnē, vingrinoties dažāda veida interaktīvus uzdevumus.

·        Mācību cikla ilgums: 3,5 mēneši

·        Nodarbību biežums: 1 reizi nedēļā

·        Nodarbības ilgums: 40 minūtes (bērni ilgāk nespēj noturēt savu koncentrēšanos)

·        Maksa par nodarbību: 12.50 EUR

·       Individuālas nodarbības: Brīvprātīga izvēle par papildus samaksu, ja vecāka ieskatos ir nepieciešas papildus nodarbības ar pedagogu.

·   Par kursu noslēgumā bērns saņems Eiropas Tālmācības vidusskolas apliecību par latviešu valodas apguvi konkrētā valodas līmenī. Eiropas Tālmācības vidusskola ir Latvijas Republikas akreditēta mācību iestāde.

Kā pieteikties?

Aizpildi pieteikumu www.eiropasskola.lv/lat/valodu-kursi/berniem

Jautājumi? Droši sazinies ar mums rakstot uz darja.voitjuka@eiropasskola.lv vai zvanot 25699906!

Laura Kalniņa

Eiropas Tālmācības vidusskolas pārstāve Amerikā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti