Dalies:

Latviešu radošās personības Īrijā aicina uz tikšanos tiešsaistē

Latviešu radošās personības Īrijā aicina uz tikšanos tiešsaistē
  • 18. May. 2020

Līnijas tekstos un teksti līnijās. Pirms gandrīz diviem gadiem sākusies ideja savest kopā Īrijā dzīvojošus latviešu autorus un māksliniekus beidzot īstenojas. Lai arī ne klātienē, kā sākotnēji iecerēts, tomēr idejas autores to tik un tā uzskata par skaistu iespēju. Tiešsaistes pasākumu “Satikšanās - teksti un līnijas” piedāvā latviešu māksliniece un latviešu autores no autoru kluba "Baltie vārti" Īrijā.

Rakstītā vārda un zīmētā stāsta satikšanās. Vai glezna var uzrunāt teksta radītāju? Vai teksts var uzrunāt gleznas radītāju? Uz šiem jautājumiem pasākumā centīsies rast atbildes māksliniece Zane Sutra un latviešu autoru kluba “Baltie vārti” Īrijā autores Gunita Barščauska, Evija Marija Ezeriņa, Ingrida Tārauda un pasākuma vadītāja Maruta Danne.

Lasītākās ziņas valstī

Pasākuma apmeklētājus gaida performance, kurā autores lasīs savus darbus, kuri radušies iedvesmojoties no Zanes Sutras gleznām. Savukārt māksliniece stāstīs par savām gleznām, kuras radušās lasot kluba autoru darbus.

Pasākums "Satikšanās - teksti un līnijas" notiks 15.jūnijā plkst.14.00 Zoom istabā. Dalībniekiem pēc pasākuma būs iespēja uzdot jautājumus autorēm un māksliniecei. Pieteikšanās līdz 13.jūnijam, aizpildot anketu tiešsaistē.

Latviesi.com sadarbībā ar Latvijas Institūtu veido kalendāru-platformu "Ar Latvijas vārdu pasaulē". Ārkārtējā stāvokļa laikā, mēs daudz vairāk informēsim par to, kā latvieši visā pasaulē turpina savas sabiedriskās aktivitātes arī interneta vidē.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti