Dalies:

Latviešu mūziķe Meldra uzstājusies kopā ar Rodu Stjuartu

Latviešu mūziķe Meldra uzstājusies kopā ar Rodu Stjuartu
Foto: Meldras Gūžas Instagram konts
  • 21. Feb. 2020

Latvijas mūziķe Meldra, kas otrdien, 18. februārī, britu mūzikas balvu "Brit Awards" pasniegšanas ceremonijā uzstājusies kopā ar rokmūzikas veterānu – leģendāro Rodu Stjuartu, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja, ka šis notikums viņas karjerā bijis viens no tiem lielajiem pieturas punktiem, kas iekļūs viņas CV. 

Londonas “The O2” arēnā 18. februāra “Brit Awards” ceremonijā Rods Stjuarts uzstājās pēdējais, un kopā ar viņu pavadošajā mūziķu komandā uz skatuves ar akustisko ģitāru uzstājās arī Meldra.

Lasītākās ziņas valstī

Meldra uzsver – viņa ir priecīga un pateicīga par iespēju uzstādies kopā ar Rodu Stjuartu, taču nu dzīve atgriezusies ierastajās sliedēs. Ikdienā Meldra vada mūzikas producēšanas kompāniju “SongLab”, pasniedz augstskolā un strādā pie dažādiem projektiem.

“Nekad jau nevar uz tādiem lauriem sēdēt, un principā tie jau arī nav mani lauri, tas ir vienkārši – būt sesijas mūziķim, šajā specifiskajā gadījumā mans spēles stils un izskats derēja māksliniekam, un līdz ar to es arī piedalījos. Bet vispār jau notikums brīnišķīgs, un es esmu ļoti priecīga,” uzsvēra mūziķe.

Meldra jau iepriekš spēlējusi kopā ar ievērojamiem mūziķiem, un uz jautājumu, kā tas noticis, ka viņai parādījusies iespēja uzstāties kopā ar Rodu Stjuartu, mūziķe atbild, ka tam pamatā ir ilgu gadu darbs un profesionālo attiecību veidošana.

“Tas cilvēks, kas nodarbojas ar sesijas mūziķu sarunāšanu – es šo cilvēku pazīstu jau desmit gadus, viņš ļoti bieži man ir piedāvājis dažādus mūzikas darbus. Dažreiz tas izdodas, dažreiz tas nav varbūt man piemērots, bet šoreiz tas iznāca ļoti fantastiski, un es biju priecīga uzzināt, ka viņu pašu muzikālais direktors bija prasījis, lai es atkal ar viņiem strādāju.

Tas manai sirsniņai sagādāja daudz prieka – ka darbs, kas noticis agrāk, ir novērtēts un ka es esmu atkal uzaicināta sadarboties ar šo komandu,” stāstīja Meldra.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti