Dalies:

Latviešu kultūras svētkos Dublinā arī uzņēmējdarbības konsultācijas

Latviešu kultūras svētkos Dublinā arī uzņēmējdarbības konsultācijas
  • 11. Jun. 2019

Eiropas latviešu kultūras svētkos Dublinā, kur pulcēsies dalībnieki no 18 valstīm, apmeklētāji ne tikai varēs baudīt dziesmas un dejas, iepirkties amatnieku tirdziņā un satikt tautiešus, bet arī uzzināt par dažādām uzņēmējdarbības atbalsta  un ekonomiskās sadarbības iespējām ar Latviju.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras informatīvajā stendā svētku dalībniekus gaidīs darbinieces Arta Krūze, kas jau divus gadus nodarbojas ar diasporas un Latvijas ekonomiskās sadarbības veicināšanu,  un Sandra Veckāgane.

“Dalība Latvijas kultūras dienās aģentūraiir ļoti būtiska, jo tieši šeit pulcējas tie latvieši, kas aktīvi turpina Latvijas kultūras mantojuma tradīcijas arī dzīvojot ārpus Latvijas. Esmu novērojusi, ka virknei šo cilvēku ir idejas un plāni arī par ekonomisko sadarbību ar Latviju, tāpēc esmu šeit, lai par to pastāstītu un diskutētu vairāk. Tie, kas domā par atgriešanos Latvijā un uzņēmējdarbības uzsākšanu, priecāšos atbildēt arī uz jūsu jautājumiem,” stāsta Arta Krūze.

Lasītākās ziņas valstī

LIAA stendu laipni lūgti apmeklēt visi interesenti, lai pārrunātu dažādas aktualitātes un jautājumus, kas saistīti ar ārvalstīs dzīvojošo tautiešu iesaisti ne tikai Latvijas kultūras dzīvē, bet arī ekonomikā, izglītībā un zinātnē. Latviju informatīvajā stendā pārstāvēs arī Nodarbinātības valsts aģentūra un Rīgas un Latgales plānošanas reģionu remigrācijas koordinatores.

Eiropas latviešu kultūras svētki notiks jau otro reizi un tie norisināsies jau šonedēļ - no 13,-16. jūnijam. Plašāka informācija par svētku programmu atrodama šeit.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti