Dalies:

Latviešu komēdija “Klases salidojums” skatāma Īrijā un Lielbritānijā

Latviešu komēdija “Klases salidojums” skatāma Īrijā un Lielbritānijā
  • 05. Mar. 2019

Režisora Andreja Ēķa un filmu “Svingeri” un “Blēži” radošās komandas jaunā komēdija “Klases salidojums” jau trešo nedēļu ir skatītākā filma kinoteātros Latvijā. Turpmākos mēnešus “Klases salidojums” priecēs humora cienītājus arī ārpus mūsu valsts robežām – kinoteātros Īrijā un Lielbritānijā.

Trīs nedēļu laikā, kopš filmas pirmizrādes 14. februārī “Klases salidojumu” kinoteātros Latvijā noskatījušies jau 41 152 skatītāju. Atsaucoties lielajai tautiešu interesei ārvalstīs, “Klases salidojums” ir skatāms arī Īrijas un Lielbritānijas kinoteātros. Īpaši silti filma sagaidīta Īrijas galvaspilsētā Dublinā – izpārdotas visas biļetes uz pirmo filmas seansu.

“”Klases salidojums” ir ļoti atklāta un tieša komēdija, kas ar krietnu humora devu runā par problēmām, ar kurām saskaras ikviens, kurš vidusskolu absolvējis pēdējo divdesmit gadu laikā. Esam patiesi priecīgi un gandarīti par lielo skatītāju interesi, un šobrīd strādājam, lai “Klases salidojums” ir redzams arī Skandināvijas valstīs un uz kinoteātru ekrāniem otrpus okeānam,” stāsta filmas režisors Andrejs Ēķis.

Lasītākās ziņas valstī

Ar tuvākajiem filmas seansiem Īrijā un Lielbritānijā iespējams iepazīties “Baltic Movies” Facebook lapā vai www.latviesi.com/notikumi.

Filma tiek demonstrēta latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā, padarot to par pieejamu plašam skatītāju lokam.

Filma “Klases salidojums” ir stāsts par trīs vīru draudzību, kas dibināta skolas solā un izturējusi teju pusgadsimta laika pārbaudi. 25 gadus pēc skolas absolvēšanas viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu un piedzīvojumi var sākties!

Viens no filmas galvenajiem tēliem, kuru atveido Ainārs Ančevskis, ir no dzīves noguris ģimenes galva, kurš nespēj pārdzīvot ikdienas rutīnu. “Klases salidojums” ir grupas “Dzelzs Vilks” mūziķa Jura Kaukuļa debija kino - viņš filmā atveido mūžīgi jaunu rokeri, kam pielūdzējas ir visās aizkulisēs, bet pašu nomāc grūtības izveidot pilnvērtīgas attiecības. Trešo draugu, kura lomā iejuties Imants Strads, nesen pametusi sieva, smagi iedragājot viņa vīrieša pašpārliecinātību.

“Klases salidojumā” redzami arī tādi iemīļoti aktieri kā Elīna Vāne, Ieva Puķe, Mārtiņš Egliens, Inga Alsiņa-Lasmane, Mārtiņš Meiers, Klinta Leja un daudzi citi. Filmas producents ir Kristians Alhimionoks, producējošā kompānija – “Platforma Filma”.

Autors: Agnese Ruberte
Foto: Promo

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti