Dalies:

Latviešu karte Francijā - atzīmējieties un atrodiet latviešus sev kaimiņos

Latviešu karte Francijā - atzīmējieties un atrodiet latviešus sev kaimiņos
  • 04. Sep. 2018

Latviešu Apvienība Francijā (LAF) ir izveidojusi Google Maps karti, kurā katrs Francijā dzīvojošais latvietis ir aicināts atzīmēt savu dzīvesvietu. Kartes mērķis ir palīdzēt latviešiem Francijā apzināt kaimiņu latviešus, lai satiktos, sadarbotos, rīkotu kopējus pasākumus u.tml. Šādu karti veidot mūs mudināja arī regulāri lūgumi pēc palīdzības un latviešu meklējumi konkrētās pilsētās vai reģionos. Karte atrodama šeit.

Kā atzīmēt sevi kartē?

Lai atzīmētu sevi kartē, jums ir nepieciešams google konts. Bez google konta jūs varēsiet apskatīt karti un dalīties ar to, bet ne rediģēt. Spiediet uz kartes saites.

Lasītākās ziņas valstī

Atrodiet kartē savu pilsētu vai citu apdzīvotu vietu. Ja nevēlaties atzīmēt savu precīzo adresi, izvēlieties savas pilsētas mēriju vai citu objektu tuvumā. Nospiežot uz izvēlētās vietas kartē, tajā uzleks punktiņš. Tad atvērsies logs, kurā jāspiež "Pievienot kartei/ Rediģēt". Augšējā tukšajā ailē rakstiet savu vārdu vai iniciāļus, bet apakšējā tukšajā ailē - kontaktinfomāciju, ar kuru vēlaties dalīties, kā ar jums sazināties.

SVARĪGI

Karte un visi tajā iekļautie dati būs PUBLISKI (karte būs pieejama ik vienam, kura rīcībā ir tās saite). Tādēļ nedalieties ar informāciju, kuru nevēlaties, lai tā būtu publiski pieejama. INFORMĀCIJAS PUBLISKOŠANA IR KATRA PERSONĪGA ATBILDĪBA. LAF iniciē šo karti un uzņemas sniegt informatīvu palīdzību par kartes lietošanu. LAF neuzņemas atbildību par nepatiesas informācijas sniegšanu vai ļaunprātīgu informācijas sniegšanu vai izmantošanu.

Lūdzam izturēties pret karti atbildīgi.

Kontakti saziņai par karti: info@latviesifrancija.org.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti