Dalies:

Latviešu ģimenes Helsinkos svinēs ražas svētkus

Latviešu ģimenes Helsinkos svinēs ražas svētkus
  • 10. Oct. 2019

Deju kopa “Aurora” un latviešu - somu ģimeņu biedrība “Laivas” ielūdz uz Latviešu ģimeņu rudens ražas svētkiem, kas notiks šo sestdien, 12.oktobrī, Helsinkos.

"Būs mīļi viesi no Latvijas: dzejniece Inese Zandere, māksliniece Rūta Briede un mūziķe Silvija Puķīte. Muižā istabu daudz. Redzēsim mazu, lielu dejotāju un teātra priekšnesumus, iesim rotaļās un uzdejosim, lasīsim grāmatas bērniem, kopā veidosim un zīmēsim!  Kad izsīks spēki, mūs garšīgi pabaros!," norāda rīkotāji, piebilstot, ka svētku programmu vadīs Zane Uitto, bet par pusdienām rūpēsies saimniece Dace Stūre un viņas palīgi.

Svētku programma:

Lasītākās ziņas valstī

14:00-14:20 Dalībnieku ierašanās, pasākuma atklāšana, ievadrunas.

14:20-14:50 Deju priekšnesumi.Tautas deju kopa “Aurora”. Vadītāja – Aiga Turuka. Helsinku bērnu deju pulciņš. Vadītāja – Santa Bürkland.
15:00-15:30 Sarkangalvīte. Jautra pasaciņa visai ģimenei. Lomās: Marija Ribakova, Taru Eloranta, Elvijs Čakāns. " MADteatteri " aktiermeistarības kurss. Vadītāja – Alise Polačenko.
15:30-16:30 Grāmatu lasīšana ar dzejnieci Inesi Zanderi, zīmēšana un komiksu darbnīca kopā ar mākslinieci Rūtu Briedi un rakstnieci Mairu Dobeli. Brīvāks brīdis ēšanai. (*komiksu darbnīca un uzkodu galds darbosies visu pasākuma laiku jau no plkst.14:00).
16:30-17:30 Latviešu danči un rotaļas kopā ar mūziķēm Zani Uitto un Silviju Puķīti.
18:00 Pasākuma noslēgums.

Norises vieta un laiks:  12.oktobrī no pulksten 14 līdz 18 Bokvillan muižā Helsinkos!  


 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti