Dalies:

Latviešu dziedātāja Patrisha izdod singlu vienā no pasaules lielākajām mūzikas izdevniecībām

Latviešu dziedātāja Patrisha izdod singlu vienā no pasaules lielākajām mūzikas izdevniecībām
  • 01. Feb. 2019

Dziedātāja Patrisha kļuvusi par pirmo Latvijas mākslinieci, kas izdevusi mūziku Universal Music izdevniecībā, publicējot dziesmu "Es varu būt tā". Dziesma tapusi, sadarbojoties Latvijas un Somijas mūziķiem Universal Music dziesmu nometnē, un stāsta par meitenes vēlmi un spēju būt dažādai, mainīgai un neprognozējamai, kad viņa ir iemīlējusies. Sadarbību ar vienu no pasaules lielākajām mūzikas izdevniecībām Patrisha uzsāka pēc tam, kad viņas talants tika pamanīts sociālajos medijos, kuros viņa nereti publicē savu mūziku, informē mūziķes pārstāve Sabīne Brice.

"Dziesma "Es varu būt tā" tapusi, vērojot attiecības un domājot par to, cik dažādas mēs, meitenes, spējam būt, kad esam iemīlējušās, - gan ļaujoties emocijām, gan vēloties būt īstās un vienīgās," stāsta Patrisha.  

"Es varu būt tā" autori ir Patrisha, Kaspars Ansons, Māra Upmane-Holšteine, DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kā arī somu producents Erka Lempiainens (Erkka Lempiäinen), un dziesmu Somijā producējis Kim W. ""Es varu būt tā" ir dziesma, kas, manuprāt, ļoti piestāv jaunības maksimālismam. Pirmās attiecības, kuru dēļ tu esi gatava uz visu. Man bija prieks būt klāt, kopā rakstot šo dziesmu, jo visi, kuri piedalījās, to darīja ar aizrautību un profesionalitāti," stāsta dziesmas līdzautore Māra Upmane-Holšteine.

Lasītākās ziņas valstī

Patrisha (Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) ir pirmā Latvijas dziedātāja, kas noslēgusi sadarbības līgumu ar Universal Music mūzikas izdevniecību. Dziedājusi jau no mazotnes, kopš 11 gadu vecumu piedalījusies vairāk nekā 60 vokālistu konkursos, gūstot godalgas gan Latvijā, gan ārvalstīs, un jau no 15 gadu vecuma uzstājusies ar savu pavadošo sastāvu, Patrisha šobrīd strādā pie jaunām dziesmām.

Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti