Dalies:

Latviešu dizainera darbs nonācis vienā no pasaules slavenākajiem šoviem

Latviešu dizainera darbs nonācis vienā no pasaules slavenākajiem šoviem
  • 31. Oct. 2019

Grafiskais dizaineris Pauls Birmans no Rīgas apkārtējo uzmanību izpelnījies ar saviem 3D zīmējumiem, kurus katru dienu izvieto sociālajos tīklos "Instagram" un "Facebook". Viens no Paula darbiem piesaistīja arī kādas Losandželosas aģentūras uzmanību. Tās pārstāvji piedāvāja Paulam sadarbību, kas Paula darbam ļāva nonākt vienā no pasaules slavenākajiem TV raidījumiem "Elenas Didženeresas šovs". 

"Ellen show" ir ļoti populārs raidījums visā pasaulē, ne tikai Amerikā. To katru dienu skatās miljoniem skatītāju un uz raidījumiem tiek aicinātas dažādas slavenības - aktieri, mūziķi, dziedātāji un pat bijušais ASV prezidents Baraks Obama.

Lasītākās ziņas valstī

Vienā no septembra šova raidījumiem tika uzaicināta uzlecošā zvaigzne ASV - dziedātājs Lil Nas X, kurš lielu popularitāti ieguva 2019. gada sākumā ar dziesmu "Old Town Road". Savukārt "Ellen show" Lil Nas X uzstājās ar jauno hītu "Panini" un tieši šai skatuves vizualizācijas izstrādei aģentūra no Los Andželosas pieaicināja Birmanu. Milzu augstceltnes mirdzošas košās gaismās arī ir Paula izstrādātā 3D vizualizācija.

Paula vārdiem - tā bija neaizmirstama pieredze un viens no nozīmīgākajiem darbiem dizainera profesionālajā karjerā līdz šim. "Nav nozīmes, kurā pasaules malā tu atrodies! Ja Tu tici sev, uzstādi sev mērķus un tiecies pretī to sasniegšanai, tad sapnis, ka tavus darbus pamanīs un novērtēs profesionāļi, noteikti piepildīsies!"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti