Dalies:

Latviešu diasporas organizācijas Apvienotajā Karalistē aicinātas pieteikties finansējumam

Latviešu diasporas organizācijas Apvienotajā Karalistē aicinātas pieteikties finansējumam
Latvijas Banka
  • 02. Jul. 2019

Latvijas vēstniecība Apvienotajā Karalistē aicina latviešu diasporas organizācijas līdz 11. jūlija darba dienas beigām pieteikties Ārlietu ministrijas diasporas atbalsta finansējumam pasākumiem un iniciatīvām, kuru īstenošana paredzēta laika posmā no šā gada 15.augustam līdz 31.decembrim.

Ārlietu ministrijas Diasporas atbalsta projektu izvērtēšanas komisija par 2019. gada prioritātēm noteikusi projektus, kuri veicina: latviskās identitātes un piederības stiprināšanu un latviešu valodas saglabāšanu, kā arī kultūras izpēti un saglabāšanu; mērķtiecīgu diasporas iesaistīšanu Latvijas tautsaimniecības, valsts pārvaldes un zinātnes attīstīšanā; diasporas pilsoniskās un politiskās līdzdalības veicināšanu un remigrāciju.

Ņemot vērā Vēstniecības lomu pieteikumu izskatīšanā, vēstniecība aicina iesūtīt aizpildītu projekta pieteikuma anketu ar precīzu projekta aprakstu uz e-pasta adresi Embassy.UK@mfa.gov.lv līdz 11. jūlija darba dienas beigām. Ņemot vērā, ka finanšu līdzekļu piešķīrums abiem pusgadiem ir jau noticis, šajā reizē Ārlietu ministrija sadalīs atlikušo finansējumu, kas netika apgūts, īstenojot projektus no iepriekšējām projektu pieteikumu kārtām. Atlikušais finansējums ir ļoti ierobežots, vienlaikus aicinām diasporas organizācijas izmantot šo iespēju.

Lasītākās ziņas valstī

Projektu pieteikumu anketa un atskaišu veidlapas, ka arī informācija par projektu iesniegšanas kārtību un kritērijiem pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā. Diasporas organizācijas Apvienotajā Karalistē par projektu pieteikumiem aicinātas konsultēties ar Vēstniecības otro sekretāru (ES jautājumi un diaspora) Kasparu Krumholcu (kaspars.krumholcs@mfa.gov.lv) un Vēstniecības diasporas projektu vadītāju Lieni Seļāvinu (liene.selavina@mfa.gov.lv).

Informācija par Ārlietu ministrijas atbalstītajiem diasporas projektiem 2019. gadam  pieejami ministrijas mājaslapā: 1) 1. pusgadam un  2) no 1. jūnija līdz 31. decembrim.

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti