Dalies:

Bērzaine piedāvā pagaidu naktsmāju iespējas ceļotājiem, kas atgriežas Latvijā!

Bērzaine piedāvā pagaidu naktsmāju iespējas ceļotājiem, kas atgriežas Latvijā!
  • 15. Mar. 2020

Latviešu centrs Bērzaine Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā gandrīz 70 gadus ir vieta, kur latviešiem sanākt kopā, lai strādātu, atpūstos un arī, jā - būtu kopā grūtos brīžos. No sirds novēlam visiem, kas šobrīd vēl ir ceļā, atgriezties mājās pēc iespējas ātrāk un drošāk! Nu jau arī Vācija pirmdien, 16.martā, pl. 8.00 no rīta slēgs robežas iebraucējiem no Šveices, Francijas un Austrijas. Lūdzu, sekojiet līdzi Ārlietu ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra kontiem!

Ja Jūs tomēr netiekat uz Latviju, pēc obligātas iepriekšējas pieteikšanās, zvanot 0049 761 53340, priecāsimies Jums uz noteiktu laiku, līdz nākamai iespējai atgriezties Latvijā, piedāvāt kādu no mūsu šobrīd vēl brīvajām istabiņām Latviešu centrā Bērzaine, Dienvidvācijā. Par dzīvošanu Bērzainē Jums nebūs jāmaksā, priecāsimies par ziedojumu, kad šie trakie laiki beigsies! Īpaši grūtos laikos mums visiem ir jāturas kopā un jāatbalsta vienam otru!

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Bērzainē uzņemt varēsim tikai ar Jūsu pašu parakstītu apliecinājumu, ka visi esiet veseli un jums nav Covid-19 vīrusa simptomu, kā arī apņematies ievērot mūsu iekšējās kārtības noteikumus! Bērzaines telpas ir ļoti šauras, visi kopīgi izmanto gan iekštelpas, gan pagalmu. Tādēļ mums nav iespējams nodrošināt atsevišķu vietu, kur izolēt cilvēku ar vīrusa simptomiem. Mums ir svarīgi veselajiem garantēt drošu uzturēšanos mūsu viesu namā. Esiet lūdzu atbildīgi pret sevi un citiem!

Lasītākās ziņas valstī

Paldies visiem Bērzaines komandas čaklajiem rūķiem, bez kuriem nebūtu ne Bērzaines, ne šādas iespējas latviešu ceļotājiem! No sirds novēlam visiem veselību un gudrību šos laikus pārvarēt!

Indulis Bērziņš,
Daugavas Vanagu Vācijā un 
Latviešu centra Bērzaine vadītājs

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti