Dalies:

Latviešu Centra Toronto 40 gadi pavadīti neatlaidīgi un ar mīlestību

Latviešu Centra Toronto 40 gadi pavadīti neatlaidīgi un ar mīlestību
  • 30. Mar. 2019

Vairāk saules un gaŗākas dienas silda mūsu ķermeni un ved prātu uz gaišākām domām. Tieši tāpēc Kanadas Latviešu Centra Toronto dibinātāji un pirmās valdes locekļi nolēma svinēt Centra gada svētkus pavasarī. Atdzimst daba un arī Centrs ar jaunu iedvesmu, lai veidotu latviešu sabiedrību Toronto.

Gadasvētki notiks sestdien 27. aprīlī, pulksten 5.30 vakarā Centrā. Jubilejas rīcības komiteja ir cītīgi strādājusi, lai veidotu interesantu sarīkojumu.

Ienākot zālē, katram tiks pasniegts dzirkstošs dzēriens, kā maza pateicība par atbalstu Centram. Varēs apskatīt Klusās izsoles priekšmetus un pakalpojumus. Par garšīgām vakariņām, kā vienmēr, gādās šefpavārs Ingo. Pa vakariņu laiku paspēlēsim mazu spēli  Kas zina ko par Centru! Daži no mums bieži iegriežas Centrā, citi tikai dažas reizes gadā un vēl ir tādi, kas tikai ik pa pāris gadiem atrod ceļu uz Centru. Mums visiem ir atšķirīga pieredze, bet katrs varēs piedalīties spēlē.

Lasītākās ziņas valstī

Toronto Danču mūzikanti Centra sarīkojumā uzstāsies pirmo reizi. Viņi vairākus gadus pavada danču entuziastu grupu, kuŗa pulcējas Sv. Barnabas baznīcas telpās ikmēnesi piektdienas vakaros, kur piedalās apmēram 20  30 dejotāju. Pieredze nav svarīga, bet gan griba iemācīties jaunus dančus, kā piemēram Raganu danci, Pankūkas, Žīga un Kravkojaku un kārtīgi izkustēties! Arī Centra jubilejā viņi aicinās gan jaunos, gan ne tik jaunus piedalīties dančos un kopdziedāšanā. Būs jautri! Danču mūzikanti ir: Dace Veinberga, vijole; Aldis Sukse, basģitāra, bungas; Olavi Kelle, vijole; Andris Šmits, akordeons un Saša Spūrmanis, ģitāra.

Līdz ar pavasara pirmiem asniem svinēsim veikto, jo Centrs ir līdzīgs dārzam, kas ir jāuzmana gandrīz vai katru dienu. Tas jāravē, jālaista, jāuzar, lai būtu irdena zeme, kas pieņems sēklu. Mūsu Centra ēka ir nemitīgi jāuztur un jālabo. Katra Centra valde skatās uz to, kā var uzlabot mūsu darbību, lai iesaistītu vēl lielāku latviešu sabiedrības daļu. Tas ir darīts neatlaidīgi un ar mīlestību 40 gadus. Ar visu latviešu palīdzību Centrs turpinās būt visu latviešu māja Toronto.

Ieejas maksa $ 40.00. Lūdzu pieteikties Latviešu Centra Toronto birojā pa telefonu: 4167594900, epastu: office@ latviancentre.org vai mājaslapā: lettsshop.org.

40 g. Jubilejas komiteja:
Aleks Niedra,
Sandra Cifersone un
Alberts Upeslācis

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti