Dalies:

Latviešu bērnu nometne Elandē!

Latviešu bērnu  nometne Elandē!
  • 13. Jul. 2019

Čau, vecāki un bērni!

Aicinām pieteikties Latviešu bērnu nometnei, kuŗa notiks Ēlandē, Sandbijā, no 2019. gada 2. augusta līdz 9. augusta pēc­pusdienai (var ierasties jau 1. au­­gustā). Sagaidām, ka dalībnieki nometnē piedalīsies no pirmās līdz pēdējai dienai. Būs arī kāda “brīva” pēcpusdiena, kuŗā varēs darīt, ko grib :-)

Nometne ir paredzēta bērniem vecumā no 8 – 13 gadiem ar viņu vecākiem. Nometnes valoda ir latviešu, tādēļ vēlamies, lai no­­metnē piedalās tikai latviski ru­­nā­joši vecāki, jo mērķis ir veici­nāt bērnos latvietību. Centīsimies pavadīt jaukas dienas latviskā vidē ar latviešu dziesmām, rota­ļām un spēlēm. Nometnē neizpaliks arī sports, dejas, māksla, pārgājieni un citas jautras aktī­vitātes. Paspēsim arī atpūsties un izbaudīt sauli.

Lasītākās ziņas valstī

Par garšīgu ēdienu nometnē rū­­pēsies pavārs. Tā kā pavārs arī vadīs vairākas nodarbības, ce­­ram, ka kāds vecāks grib jau ta­­gad pieteikties atslogot viņu, pa­­gatavojot pāris maltītes. Piesa­kies jau tagad! Kā allaž lūgsim vecākus palīdzēt ar ēdienu gata­vošanu, trauku mazgāšanu un telpu uzkopšanu, kā arī dažām nodarbībām.

Centīsimies sadalīt istabas tā, lai katrai ģimenei būtu sava, bet to nevaram garantēt. Tāpat mēs visi dalīsimies ar vannas ista­bām. Ierobežotā vietu skaita dēļ lūdzams pieteikties drīzumā, jo visus interesentus pieņemt nevarēsim. Deta­lizētāka informācija dalībnie­kiem sekos.

 

Dalības maksa pieaugušajiem: 1500 SEK bērniem: 750 SEK

Droši zvaniet vai rakstiet, ja jums ir kādi jautājumi!

+46 (0) 739986308 

elande@nometne.se

www.nometne.se

 

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti