Dalies:

Latviešu Akadēmiskā Organizācija Zviedrijā izsludina balvas latviešu literatūrā un Latvijas vēsturē

Latviešu Akadēmiskā Organizācija Zviedrijā izsludina balvas latviešu literatūrā un Latvijas vēsturē
  • 29. May. 2018
Latviešu Akadēmiskā Organizācija Zviedrijā (LAOZ, dibināta 1949.g.) izsludina vairākas balvas latviešu literatūrā un Latvijas vēsturē 200 - 500 € apmērā Latvijas un Zviedrijas augstskolu studentēm un studentiem:

1) Veronikas Strēlertes piemiņas balvas latviešu literatūrā,
2) Balvas Latvijas vēsturē

Apbalvoti tiek bakalaura un maģistra darbi minētajos priekšmetos, kas pabeigti un aizstavēti pēdējā akadēmiskā gada laikā, t.i. no 2017. gada 1. jūlijam līdz 2018.gada 30. jūnijam. LAOZ vēlas atbalstīt jaunos talantus, tādēļ balvu iesniedzēju vecums pieteikumu iesniegšanas pēdējā dienā, 2018. š.g. 30. jūnijā, nedrīkst pārsniegt 35 gadus.

Pieteikumi uz balvām sūtāmi LAOZ valdes loceklei Kristinei Dannenbergai (e-pasts LAOZvalde@gmail.com) līdz 2018. g. 30. jūnijam.

Pieteikumam jāpievieno divi PDF faili ar sekojošu informāciju:
1. Biogrāfija Curriculum Vitae, obligāti uzrādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, pasta adresi un e-pasta adresi, kā arī bakalaura vai maģistra darba kopsavilkums vienas lappuses apmērā (fails ar nosaukumu Uzvārds_CV_kopsavilkums.pdf)

2. Pilnīgs bakalaura vai maģistra darbs PDF formātā, kas iesūtams kā viens fails (< 5 MB) ar nosaukumu Uzvārds_darbs.pdf.

Darbi, kas ir lielāki par 5 MB, tehnisku iemeslu dēļ netiek pieņemti.

Nepilnīgi vai augšminētajām prasībām neatbilstoši pieteikumi netiks izskatīti.

Lēmums par balvas piešķiršanu tiks paziņots ne vēlāk par 2018. gada 30. septembrī.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti