Dalies:

Latvieši no Austrālijas turpina iepriecināt slimos bērnus Latvijā

Latvieši no Austrālijas turpina iepriecināt slimos bērnus Latvijā
  • 22. Dec. 2017

Gada izskaņā mēs parasti cenšamies iepriecināt savus līdzcilvēkus, kuriem dzīvē neklājas viegli, tāpēc jo īpaši liels prieks, ka cilvēki, kas jau iepriekš kādu ir iepriecinājuši, vēlas to darīt atkal.

‘’Tas, kurš dara labu citiem, pats no tā gūst prieku’’ - Navarras Margar

Lasītākās ziņas valstī

Gardas tradīcijas ir jāturpina, tāpēc gada tumšākajā dienā un mirkli pirms Ziemassvētkiem, Karlis Gross, kas dzimis Melburnā un jau ilgāku laiku dzīvo Siguldā, aktīvi darbojoties savā gelato ražotnē ''Bliss Gelato'' ar dievīgi gardo gelato un Amanda Freiberga no ''Kūkas gardas'' ar pašceptām piparkūkām iepriecināja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnes '' Gaiļezers'' mazos pacientus Juglas ielā 20, Rīgā, vecākus un personālu, sargus ieskaitot.

Garšīgo tradīciju kopīgi ar Kārli Gross aizsākām pagājušā gada Ziemassvētku laikā, un tieši tāpēc īpašs prieks, ka šogad šim pasākumam jau ir sekotāji, kas mums pievienojās, lai sagādātu prieku tiem bērniem, kuri svētku laikā ārstējas slimnīcā.

Pasākuma laikā satikām arī Latvijas universitātes medicīnas fakultātes studentus, kuriem slimnīcā norisinājās prakse, un viņiem bija patiesa interse pašam gelato gatavotājam uzdot jautājumus, lai noskaidrotu sīkāk par gelato gatavošanu un izmantotajām izejvielām.

Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja gada tumšāko dienu tik daudziem slimajiem bērniem padarīt par īstiem svētkiem. Īpašs paldies: Karlis Gross, Amandai Freibergai, A/S “Smiltenes piens” un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnes '' Gaiļezers'' personālam par viesmīlīgo uzņemšanu.

Plašs foto ieskats gardajā Ziemassvētku pasākumā, kas norisinājās Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā apskatāms projekta ‘’Radošās darbnīcas’’ Facebook vietnē.

Projekts „Radošās darbnīcas”, kas tiek īstenots Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā sniedz iespēju jauniešiem Latvijā lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku ar bērniem un jauniešiem, kuri veselības problēmu dēļ uzturas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Projekta brīvprātīgie sniedz atbalstu slimnīcas pedagogiem darbā ar bērniem un jauniešiem, tādējādi uzlabojot ārstniecības iestādes psiholoģisko un emocionālo klimatu, radot draudzīgu vidi pacientiem un viņu ģimenes locekļiem. Apskati fotogrāfijas un seko līdzi radošo darbnīcu aktualitātēm Bērnu slimnīcā Rīgā.

Foto: Sintija Bernava

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti