Dalies:

Latvieši ir spēks pasaulē - Kanadas latviešu apsveikums jaunievēlētajam prezidentam

Latvieši ir spēks pasaulē - Kanadas latviešu apsveikums jaunievēlētajam prezidentam
  • 08. Jun. 2019

Augsti godātais Egil Levita kungs!

Man ir gods un prieks LNAK - Latviešu nacionālās apvienības Kanādā valdes un Kanādas latviešu kopienas vārdā nodot sirsnīgu apsveikumu sakarā ar Jūsu ievēlēšanu Latvijas Republikas prezidenta amatā. Nodibināta pēckaŗa trimdas sākumā, LNAK ir Kanādas latviešu centrālā organizācija,kas aizstāv latviešu intereses pie vairākām valsts palātām un veicina mūsu kopējās vērtības. Demokratija, brīvība, cilvēktiesības, pašu drošība un taisnība ir vērtības, kas ir atkārtoti jāpiemin, lai netiktu aizmirstas. Nododam tās tālāk nākamajām paaudzēm.

Esam lepni, ka Latvijai un Kanādai ir izveidojušās tuvas attiecības, ko pierāda Kanādas svarīgā loma, aizstāvot mūsu tēvzemi zem Kanadas, NATO un Latvijas karogiem. Mēs stingri atbalstām gan kanādiešu, gan latviešu aizstāvētājus un varoņus.

Lasītākās ziņas valstī

Tāpat kā Jūsu ievēlēšana prezidentūrā, Kanādas un Latvijas draudzības uzplaukšana ir tiešām monumentāli vēsturisks posms. Tas dod mums lielas cerības par nākotnes attīstību, jo potenciāls ir, tikai jāpiestrādā ar stingru mugurkaulu!

Novēlam Jums veiksmi tautas labā. Roku rokā sadarbosimies, veidojot Latvijai un latviešiem stabilu,
demokratiskajās vērtībās balstītu nākotni! Mēs esam spēks pasaulē!

Patiesā cieņā,

Andris Ķesteris LNAK prezidents Baltiešu federācijas Kanādā prezidents

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amērikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti