Dalies:

Latvieši 20 dienās uzceļ sniega pilis Austrijā

Latvieši 20 dienās uzceļ sniega pilis Austrijā
Publicitātes foto
  • 12. Jun. 2019

No unikāla notikuma Austrijā nesen atgriezusies latviešu komanda no uzņēmuma "We Build Parks". 20 dienas tika veikti iespaidīgi sniega būvniecības darbi kpā ar ilggadējo vācu partneri "Schneestern". Tika uzbūvētas divas sniega pilis daudzstāvu māju augstumā, kur ar radošiem braucieniem izpaudās frīstaila slēpotāji.

Pašmāju uzņēmums Latvijas vārdu ir nesis pasaulē ne reizi vien, izbūvējot sniega trases kā Baltijā, tā arī starptautiskos, globāla mēroga projektos. Lielākais sasniegums ir dalība pagājušā gada Ziemas Olimpisko spēļu snovparka projektā, tomēr "The Audi Nines" noteikti izceļas ar savu unikalitāti un pasākuma formātu, padarot to par vērtīgu pieredzi.

Lasītākās ziņas valstī

Sniega parku izbūvē piedalījās 21 pārstāvis no Eiropas - sniega būvnieki no vācu partnera "Schneestern", tajā skaitā, latvieši no "We Build Parks". Gala rezultātā gan pasākuma organizatori, gan braucēji tika patīkami pārsteigti ar unikālajām sniega figūrām un to aprisēm. Trase tika būvēta atbilstoši sacensību prestižam. "Iespaidīgās sniega pilis mēs būvējam tik tiešām labākajiem braucējiem. Tas nav brīvdienu brauciens piemājas snovparkā - "The Audi Nines" ir pasaules mēroga pasākums milzīgas auditorijas priekšā ar sniega elementiem daudzstāvu mājas augstumā," stāsta latviešu pārstāvis Jānis Daļeckis.

Būvēt sniega pilis Alpos neapšaubāmi ir pašmāju uzņēmuma sapņu piepildījums, tomēr tas ir bijis vairāku gadu smags un mērķtiecīgs darbs: “Savu darbību sākām veicot dažādus palīgdarbus Cēsīs, Žagarkalnā. Ar lielu enerģiju un darbasparu nu jau esam strādājuši pie pasaules nozīmīgākajiem pasākumiem, kas kopā sasummējas izcilā sasniegumā. Noteikti visa komanda esam iedvesmoti par iespēju pieredzēt pasaules lielākās skatuves snovborda un slēpošanas nišā," pieredzē dalās uzņēmuma vadītājs Jānis Jansons.

Uzņēmuma panākumus ir palīdzējis virzīt Vācijas uzņēmums "Schneestern", kas ir oficiālais sadarbības partneris jau 10 gadus. Sadarbība starp uzņēmumiem ir bijusi arī tādos projektos kā Pasaules Kausa sacensības, "X Games", "Nike Chosen Sessions", "Air&Style", "Nine Knights", "Nine Queens", "Nine Royals", Ziemas Olimpiskās spēles un citos. Šobrīd notiek aktīvi darbi Vuokati, Somijas iekštelpu tunelī, izbūvējot vēl iepriekš neredzētu sniega atrakciju pilsētu, kas būs pieejama viesiem visu cauru gadu.

"We Build Parks" grupa projektē un būvē arī velo, veikborda un citus aktīvās atpūtas parkus. Pavisam nesen tika oficiāli atklāts Balvu veloparks, kā arī Baltijā lielākais piedzīvojumu veloparks Tērvetē.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti