Dalies:

Lai dzīvo mūsu Pīrāgu tauta!

Lai dzīvo mūsu Pīrāgu tauta!
  • 15. Apr. 2020

Sakarā ar pašreizējo Covid-19 vīrusa rīcību un neziņu par to, kā rīcība varētu mainīties nākamajos mēnešos, Kanādas Latviešu centrs Toronto ir nolēmis atcelt 30. maijā plānoto Pīrāgu vakaru. Jā, pīrāgu cienītāji un pīrāgu cepēji - mēs nevarēsim tikties 30. maijā, lai kopā baudītu šo vakaru.

Taču mēs esam Pīrāgu tauta, tāpēc neatļausim lai Covid-19 vīruss mūs apstādinātu baudīt mūsu ļoti iemīļotos pīrāgus. Katrs vakars jūsu mājās var būt Pīrāgu vakars. Pavadiet šo laiku, cepot un baudot pīrāgus. Pierakstiet savas pīrāgu receptes. Dalieties ar savām pīrāgu receptēm. Iemāciet savām ģimenēm cept pīrāgus. Izmēģiniet jaunas pīrāgu receptes. Baudiet pīrāgus, pēc brītiņa mazliet pavingrojiet un tad baudiet VĒL pīrāgus (un neaizmirstiet kārtīgi rokas mazgāt). Sapņojiet PAR pīrāgiem. 

Kad būs atkal atļauts satikties, rīkosim mūsu plānoto Pīrāgu vakaru, kopā kārtīgi to  nosvinēsim - vakaru, kas veltīts tikai un vienīgi mūsu iemīļotajam Pīrāgam! Un tad Pīrāgu konkursā varēsim baudīt ne tikai ilggadējo pīrāgu cepēju gardos pīrāgus, bet arī gardos pīrāgus no jauniem pīrāgu varoņiem?  Mīļie draugi, cepsim pīrāgus! Pīrāgu tautai nekad nav par daudz pīrāgu.  

Lasītākās ziņas valstī

Turieties veseli, mīļie draugi! Lai dzīvo Pīrāgu varoņi! Lai dzīvo Pīrāgu cienītāji! Lai dzīvo mūsu Pīrāgu tauta!

Pīrāgu Pulkvede: Larisa Kaļiņa

 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti