Dalies:

Labklājības ministre ar DĀR iekšlietu ministru pārrunājusi Kristīnes Misānes lietu

Labklājības ministre ar DĀR iekšlietu ministru pārrunājusi Kristīnes Misānes lietu
R.Petravičas Facebook konts
  • 17. Jan. 2020

Šodien Parīzē OECD rīkotajā ministru sanāksmē par migrāciju, labklājības ministre Ramona Petraviča sarunu starplaikā uzrunāja Dienvidāfrikas Republikas iekšlietu ministru Aaronu Motsoaledi. Ministre īsumā izklāstījusi situāciju, kas radusies ar Latvijas pilsoni Kristīni Misāni un lūdza iespēju par šo operatīvi sarīkot divpusēju tikšanos, lai detalizētāk pārrunātu radušos situāciju, norāda Labklājības ministres padomniece komunikācijas jautājumos Liesma Kalve.

DĀR ministrs Aarons Motsoaledi šādam konstruktīvas sarunas modelim piekrita un abi pārrunāja aktualitāti, kas pašlaik ir vitāli svarīga Latvijas pilsones K. Misānes turpmākajam liktenim. Vēlāk Divpusējās sarunās tikās Latvijas un Dienvidāfrikas Republikas delegācijas OECD pasākumā. Sarunas laikā labklājības ministre Ramona Petraviča pastāstīja par Kristīnes Misānes, DĀR pilsoņa bijušās faktiskās dzīvesbiedres un kopīgas meitenītes māmiņas radušos konfliktu, kā rezultāts licis sievietei pieņemt lēmumu kopā ar bērnu bēgt uz pilsonības valsti – Latviju.

DĀR delegācija uzklausīja Latvijas sniegto informāciju un izteica gatavību iedziļināties notikušajā. Sarunas noslēgumā DĀR iekšlietu ministrs Aarons Motsoaledi uzdeva jautājumu – vai mēs (Latvija) vēlamies pārņemt šo sievieti atpakaļ uz savu valsti, uz ko labklājības ministre Ramona Petraviča atbildēja apstiprinoši.

Lasītākās ziņas

"Izmantoju iespēju runāt ar DĀR iekšlietu ministru Aaronu Motsoaledi kungu. Sniedzu informāciju un skaidroju situāciju, lai lūgtu palīdzību Latvijas pilsones Kristīnes Misānes jautājumā.
Operatīvi, sanāksmes starplaikā sarīkojām divpusēju tikšanos ar DĀR un sniedzu ministra jautāto papildus informāciju par mums tik aktuālo notikumu Latvijā," sociālajos medijos norada ministre.

Labklājības ministre Ramona Petraviča 16. un 17. janvārī atrodas darba vizītē Parīzē, lai piedaloties OECD rīkotajā ministru sanāksmē par migrāciju, uzklausītu aktualitātes migrācijas lietās un runātu par migrācijas problēmām mūsu valstī. Ministre sarunās uzsvēra migrācijas mainīgo raksturu un Latvijas pieredzi attiecībā uz migrantu integrāciju darba tirgū.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti