Dalies:

Labdarības izsolē Londonā 10.maijā saziedotas 7300 sterliņu mārciņas Latvijas krīzes centriem

Labdarības izsolē Londonā 10.maijā saziedotas 7300 sterliņu mārciņas Latvijas krīzes centriem
  • 15. May. 2018
10 gadus Lielbritānijā reģistrētās labdarības biedrības Giving for Latvia brīvprātīgie (Londonā dzīvojošie latvieši) rīko dažādas akcijas un pasākumus, lai palīdzētu grūtībās nonākušajiem visā Latvijā. Vakar, 10.maijā notika kārtējais pasākums - izsole, kurā tika izsolītas visdažādākās Latvijas un citu atbalstītāju dāvinātās dāvanas ar vienu mērķi – 100% izsolē savāktā summa nonāks bērnu un jauno māmiņu krīzes centru, un bērnu ar speciālām vajadzībām biedrību Latvijā atbalstam.

Šogad izsolē saziedotas 7300 sterliņu mārciņas.

Šogad “Giving for Latvia” labdarības izsolē varēja atrast tādu neticamu klāstu ar lietām, kas eksistē tikai vienā eksemplārā - Roberts Bukarts dāvātā hokeja nūja ar Latvijas izlases spēlētāju parakstiem un Jelena Ostapenko dāvātā tenisa bumbiņa ar autogrāfu. Lieliskas dāvanas sev un saviem mīļajiem, kas ļauj baudīt Latvijas labumus (dziesmu svētku, koncertu un atrakciju biļetes, balvas gardēžiem, literatūras mīļotājiem, rotas, dzērieni, godalgotas galda spēles un daudz kas cits). Kā katru gadu izsoli atbalstīja arī Embassy of Latvia in the UK / Latvijas vēstniecība Lielbritānijā, kas šogad dāvāja lina galdautu ar LV100 simboliku un 2 biļetes uz Latvijas simtgades koncertu Wigmore Hall, kur uzstāsies māsas Skrides un būs diplomātiskā pieņemšana pēc koncerta.

Šī gada izoles - balles organizatoriem pievienojās arī biedrība Debesmanna.com, kas atbalsta mammas Latvijā, kuras saskārušās ar pirms un pēcdzemdību depresiju. Pateicoties tieši “Debesmanna”, un viņu sadarbības partnerim Dobeles dzirnavnieks, visām neticamajām izsoles balvām pievienojusies arī varena 3kg kaste ar kvalitatīvu mannu perfektas debesmannas pagatavošanai - eksotiku, ko Lielbritānijā nemaz nevar tik viegli iegādāties!

Latvijas bērnu fonds paspārnē esošajos 7 reģionālajos krīzes centros vien katru gadu īslaicīgu mājvietu sev atrod ap 1,200 bērnu, kuri cietuši no emocionālas, fiziskas vai seksuālas vardarbības savā ģimenē. Mantas, ko lūguši krīzes centri ir visdažādākās - sākot no bumbiņu vannām, galda spēlēm un sporta inventāra līdz pat fotoaparatūrai miesas bojājumu nofiksēšanai un interviju lellēm seksuālās vardarbības gadījumiem.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai pēdējos gados izdevies arī vairāk atbalstīt biedrības bērniem ar speciālām vajadzībām. Apmaksāta speciāla vingrošanas aparatūra un ekskursijas. Bet, piemēram, "Žēlsirdības mājai" Ventspilī, kur dzīvo jaunieši ar garīgiem traucējumiem, bijušie bērnu namu audzēkņi, paredzēts iegādāties dzīvus cālīšus, lai jaunieši savā saimniecībā var mācīties rūpēties par dzīvām radībām un arī lētāk tiktu pie kvalitatīvas pārtikas.

Labdarības izsoles organizatori izsaka sirsnīgu pateicību un sumina labdarības izsoles atbalstītājus: Latvijas Hokeja federācija un Robertu Bukartu, Jeļenu Ostapenko, Latvijas Vēstniecību un vēstnieci Baibu Braži, Instrumenti, Soulstones by Agnese Zeltina, Izklaides parks "Avārijas brigāde", Laimas šokolādes muzejs, Mayra, Hotel, Restaurant Neiburgs, Hotel Radi un draugi Riga Old Town, Restorāns "Niklāvs", Grange Hotels, ElinaBriedeJewelry, Ieva Cipruse UN TONIGHT, Ieva Ādamsone, SilkForPassion, Juri Gavaru, ManDala, Emmi Designdeco, Ieva Ekmane,Ieva Bondare, Bērnu vokālā grupa "Dzeguzīte" un Raimonds Pauls, un personīgi Zigda Martinsone, Henna Guru Inese Dāvidsone, TRUDE, Lindu Ķuzi, Sanda Krasta un 6minutes365days, Gundega Bičevska un Dimanti tavā pagalmā, Zane Zaharova, Brain Games LV, Rozes Bode, AnitasHandmade, Rūķīšu tēja, Communication ART un Vivita Leismane, Dobeles dzirnavnieks, Balzambārs, Andris Bulis, Guntars Račs, Ilze Tigule, Laura Blumberga, Linda Mūrniece, Aija Andrejeva, Astro'n'out (Official) un īpaši Maara H. Upmane, Irma Kalniņa, City Mountaineering, GR Order, Karogu virtenes, Daugavas Vanagu Fonds Lielbritānijā, fonds Viegli, Ieva Sutugova.

Paldies medijiem: Daugavas Vanagu Fonds Lielbritānijā, Latvian Professionals in London, Tauta, LaLonda, Londonas Latvieši, Latviesiem.co.uk, Latviesi.com, Brīvā Latvija, Anglo Baltic News, Latvians in the UK.

Iveta Parravani piebilst: “Mums gāja tik labi, ka nepaspējām izsolīt pat visas sadāvinātās mantas un mājup visi kā viens devāmies ar vienu domu - tās nav beigas. Mums jārīko vēl viena izsole un datums ilgi nebija jāmeklē - būsim atpakaļ uz Latvijas simtgadi, lai ne tikai nosvinētu apaļo jubileju, bet atkārtoti vāktu līdzekļus. Nu jau konkrētam projektam, bet tas lai paliek noslēpumā
pagaidām!….”

Foto: Gary Parravani

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti