Dalies:

Labdarības akcijas "Nepaej garām!" koncertā savākti ziedojumi vismaz 400 bērnu dalībai vasaras nometnēs

Labdarības akcijas "Nepaej garām!" koncertā savākti ziedojumi vismaz 400 bērnu dalībai vasaras nometnēs
Foto: LTV Ziņu Dienests
  • 20. Apr. 2019
Klusās sestdienas pievakarē LTV1 tiešraidē izskanēja Latvijas Televīzijas un Latvijas Bērnu fonda labdarbības akcijas noslēguma koncerts, kura idejas pamatā ir stāsts par bērna sapņu vasaru, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma". Pēc koncerta savāktie ziedojumi vasaras nometnēs ļaus piedalīties vismaz 400 bērniem ar īpašām vajadzībām. 

Lai dāvātu bērniem sapņu vasaru, darbojās akcijas ziedojumu tālrunis – 90006484, uz kuru piezvanot, varēja ziedot 1,42 eiro. Tāpat ziedot vēl līdz vasarai var internetā, Latvijas Bērnu fonda mājaslapā – ziedojumi.lbf.lv, atstājot anonīmu ziedojumu kādā no visā Latvijā izvietotajām ziedojumu kastītēm ar Latvijas Bērnu fonda logo vai veicot pārskaitījumu nodibinājumam “Latvijas Bērnu fonds”, kā maksājuma mērķi norādot “Vasaras nometnes”. Ziedot var gan sporta inventāru, gan radošajām d

Vienas desmit dienas garas nometnes, kurā var piedalīties 25 bērni, vidējās izmaksas ir 9 500 eiro. Nometnē  bērni uzlabo veselību, pilnveido savas radošās prasmes un talantus un galu galā – atpūšas no ikdienas rutīnas.

 

Lasītākās ziņas valstī

Koncertā uzstājās virkne iemīļotu mākslinieku – grupa “Carousel”, grupa “Carnival Youth”, dziedātāja Samanta Tīna, Patrisha, grupa “The Sound Poets” kopā ar Alisi Josti, Jānis Lūsēns kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu un citi.

Koncertu vadīja LTV raidījumu vadītāji – Laura Vonda un Reinis Ošenieks. Tieši viņi pērn kopā ar citiem LTV darbiniekiem devās ciemos pie bērniem uz nometni, lai pastāstītu par sevi un savu darbu, un paši savām acīm redzētu, cik daudz prieka bērnos rada mazas tikšanās un kopā pavadīts laiks.

Autors: LSM.lv

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti