Dalies:

"Kustība "Par!"" dibinās teritoriālo nodaļu Apvienotajā Karalistē

"Kustība "Par!"" dibinās teritoriālo nodaļu Apvienotajā Karalistē
LETA/ Ieva Leiniša
  • 15. Jan. 2020

Kustība "Par!"" šodien dibinās pirmo teritoriālo nodaļu ārvalstīs, un tā tiks izveidota Apvienotajā Karalistē, aģentūru informēja partijas pārstāve Amālija Brūvere.

Nodaļas dibināšana notiks plkst.19 restorānā "Baltic" Londonā. Nodaļas dibinātāji aicina iesaistīties arī citus valstspiederīgos tās darbībā, norāda partijas pārstāvji.

"Aicinu mūsu valstspiederīgos, kuri dzīvo vai strādā Apvienotās Karalistes teritorijā un kuriem rūp cilvēciskās vērtības, piedalīties un iesaistīties šajā nodaļā," uzsver "Kustības "Par!"" vadītājs Daniels Pavļuts.

Lasītākās ziņas valstī

Nodaļas dibināšanas iniciators, Apvienotajā Karalistē dzīvojošais "Kustības "Par!"" biedrs Lauris Beinerts norāda, ka "Latvijas cilvēki ārzemēs nepārstāj sekot un just līdzi mūsu valstī notiekošajam, un mēs būsim viņu balss". Beinerts norāda, ka nodaļa arī centīsies radīt ērtus apstākļus, lai tie, kas plāno atgriezties Latvijā, varētu to izdarīt.

Pasākumā piedalīsies arī partijas valdes locekle, veselības ministre Ilze Viņķele (AP), kurai ir paredzēta darba vizīte Londonā.

Autors: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti