Dalies:

Kustība «Latvija strādā» saredz iespēju atgriezt Latvijā daļu tautiešu

Kustība «Latvija strādā» saredz iespēju atgriezt Latvijā daļu tautiešu
CC0 licence
  • 07. May. 2020

Pašlaik ir unikāla iespēja mēģināt atgriezt Latvijā daļu mūsu tautiešu, kuri aizbraukuši uz citām valstīm strādāt, intervijā Latvijas Radio sacīja kustības "Latvija strādā" idejas līdzautore un konsultāciju uzņēmuma "ERDA" dibinātāja Zane Čulkstēna.

Kustība sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)  aicina piedalīties Tiešsaistes karjeras dienā ar nosaukumu "Palīdzēsim Latvijai strādāt!". Karjeras diena plānota 11. maijā. Jau iepriekš šajās karjeras dienās piedalījās ne tikai tautieši, kas dzīvo ārzemēs, bet arī vietējie iedzīvotāji. Pašlaik, ņemot vērā pieaugošu bezdarbu, paredz vēl lielāku interesi no iedzīvotājiem Latvijā.

“Katrā nozarē, arī tajās, kas ir ļoti būtiski cietušas, ir uzņēmumi, kas turpina cīnīties un tieši šajā laikā investē līdzekļus un pievērš uzmanību tam, lai no krīzes iznāktu spēcīgāki. Ir ļoti aplams priekšstats par to, ka krīzes laikā visiem vajag ne tikai pievilkt jostas, bet arī pilnībā hibernēties,” sacīja Čulkstēna.

Lasītākās ziņas

Tāpat uzņēmumiem esot svarīgi turpināt aicināt tautiešus no ārzemēm. “No ekonomikas perspektīvas uzskatu, ka šī ir unikāla iespēja mēģināt atgriezt daļu no mūsu tautiešiem atpakaļ. (..) Daudzi mūsu tautieši arī ārpus Latvijas ir palikuši bez darba, un šajā situācijā varbūt daži no viņiem ir pārvērtējuši savas prioritātes vai gribējuši būt tuvāk savām ģimenēm,” sacīja Čulkstēna.

Viņasprāt, Latvija pašlaik kļuvusi pievilcīgāka, lai atgrieztos.

Avots: LSM.LV

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti