Dalies:

Kurucs sasniedz NBA karjeras rezultativitātes rekordu «Nets» uzvarētā spēlē

• 13. Dec. 2018

Rodions Kurucs trešdien guva 13 punktus un sasniedza savu rezultativitātes rekordu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), veicinot Bruklinas "Nets" uzvaru izbraukumā 127:124 pār Filadelfijas "76ers", liecina NBA informācija. "Nets" basketbolisti guva trešo uzvaru pēc kārtas.

Kurucs laukumā bija 19 minūtes (19:09), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra trīs piespēles un pieļāva divas kļūdas. Viņš trāpīja trīs no pieciem divpunktu metieniem, savu vienīgo trīspunktnieku, kā arī četrus no pieciem soda metieniem. Uz maiņu laukumā nākušais 20 gadu vecais Kurucs spēlēja visu pēdējo ceturtdaļu, neraugoties uz to, ka mača iznākums vēl ne tuvu nebija izšķirts.

Pēc spēles Kurucu un visus rezervistus slavēja "Nets" treneris Kenijs Atkinsons. "Domāju, ka Rodijs labi nospēlēja savas minūtes," Atkinsonu citēja "The New York Post".