Dalies:

Kultūras darbinieki var pieteikties bezmaksas mācību semināriem

Kultūras darbinieki var pieteikties bezmaksas mācību semināriem
CC0 licence
  • 29. Apr. 2020

Divu nedēļu garumā tiešsaistē norisināsies bezmaksas semināru cikls “Kultūras un cilvēciskais pieskāriens tiešsaistē – jaunas iespējas uzrunāt un iesaistīt plašu auditoriju kultūras un izglītības projektos”. Semināru ciklā aicināti piedalīties Latvijas kultūrizglītības iestāžu, kultūras centru, muzeju, bibliotēku darbinieki, pašdarbības kolektīvu vadītāji, nevalstisko organizāciju vadītāji un darbinieki, jauniešu organizāciju dalībnieki, kā arī Latvijas diasporas kultūras dzīves veidotāji, kuri ieinteresēti sabiedriski nozīmīgu radošo projektu īstenošanā.

Semināra mērķis ir Covid-19 radītās krīzes un tās ieviesto pārmaiņu laikā motivēt turpināt iesāktos kultūras projektus un sākt jaunus. Mācībās tiks apgūts, kā to veiksmīgi darīt, izmantojot digitālās vides piedāvātās iespējas, kā arī uzmanība tiks vērsta uz aktīva dialoga un labas prakses piemēru apmaiņas veicināšanu profesionāļu un semināra dalībnieku vidū.

Pandēmija visā pasaulē ierobežo cilvēku iespēju tikties klātienē un īstenot ierastās aktivitātes, kas saistītas ar tiešu komunikāciju, tāpēc ir svarīgi palīdzēt profesionāļiem labāk pielāgoties esošajai situācijai, uzskata semināru cikla iniciatore, Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde (NA).

Lasītākās ziņas

Mācību semināru laikā pieredzējuši pasniedzēji informēs par inovatīvām metodēm, kas var palīdzēt mazināt dīkstāves negatīvo ietekmi, kā arī par autortiesībām un citiem saistītiem jautājumiem, kas tieši ietekmē tiešsaistes pakalpojumu veidošanu. Plānotas arī tiešsaistes diskusijas, lai padziļināti izprastu e-kultūras konceptu un apmainītos ar labās prakses piemēriem tiešsaistes komunikācijā.

Papildus vebināriem katru dienu plkst. 15.00 īpašā mācību platformā būs pieejami mācību video un uzdevumi, kurus varēs veikt 24 stundu laikā.

Divu nedēļu laikā plānoti pieci tiešsaistes semināri, kas sāksies 11.maijā un noslēgsies 22.maijā. Pieteikties iespējams līdz 3.maijam, aizpildot tiešsaistes anketu.

Programmas noslēgumā dalībnieki saņems Latvijas Nacionālā kultūras centra apliecību, kas apliecina mācību programmas apguvi.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti