Dalies:

Korejā akreditēts Latvijas vēstnieks Pēteris Vaivars

 Korejā akreditēts Latvijas vēstnieks Pēteris Vaivars
  • 15. Jan. 2016

15. janvārī Latvijas vēstnieks Korejas Republikā Pēteris Vaivars svinīgā ceremonijā iesniedza akreditācijas vēstules Korejas prezidentei Gunhei Parkai (Park, Geun-hye).

Vēstnieks pateicās Korejas pusei par īpašo pretimnākšanu un atbalstu Latvijas vēstniecības atvēršanai Korejā 2015. gadā, un pauda pārliecību, ka vēstniecība aktīvi strādās divpusējo attiecību padziļināšanā, it īpaši ekonomikas jomā, veicinot tūrismu un ekspertu kontaktus izglītības, zinātnes un citās jomās. P. Vaivars izteica pateicību par Korejas atbalstu Latvijas uzņemšanas procesā Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (OECD).

Lasītākās ziņas valstī

Sarunā ar vēstnieku prezidente pauda prieku par Latvijas vēstniecības atklāšanu, tādējādi atverot vēsturisku lappusi Latvijas un Korejas divpusējās attiecībās. Prezidente izteica vēlmi aktivizēt divpusējās ekonomiskās attiecības un veicināt investīciju plūsmu starp abām valstīm. Tāpat G. Parka aicināja pabeigt sarunas pie Gaisa satiksmes līguma sagatavošanas un noslēgt to tuvākajā laikā.

Prezidente izteica prieku par Latvijas nacionālajiem tērpiem, kuros uz akreditācijas ceremoniju bija ieradušies vēstniecības diplomāti.

Latvijas vēstniecība darbību Seulā, Korejā, uzsāka 2015. gada 15. septembrī. Tās pamatuzdevums ir veicināt Latvijas un Korejas politisko un ekonomisko dialogu, īpaši atbalstot Latvijas uzņēmējus un sadarbojoties ar potenciālajiem Korejas investoriem, tādējādi veicinot trešo valstu tirgu apgūšanu Āzijā.

Foto: Latvian Foreign Ministry

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti