Dalies:

Konsulāro pakalpojumu saņemšanai ārvalstīs varēs pierakstīties elektroniski

Konsulāro pakalpojumu saņemšanai ārvalstīs varēs pierakstīties elektroniski
LETA, Evija Trifanova
  • 21. Jan. 2020

Lai pilnveidotu konsulāro pakalpojumu saņemšanu Latvijas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās ārvalstīs, 2020.gada janvārī pārstāvniecībās ir uzsākta elektroniskā pierakstīšanās pakalpojumu saņemšanai, ziņo  Ārlietu ministrijas Preses centrs.

Pierakstīšanās tiešsaistē Latvijas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās tiek uzsākta pakāpeniski. Pirmās tās lietošanu sāk izmantot pārstāvniecības Krievijā (Maskavā, Sanktpēterburgā, Pleskavā, Kaļiņingradā), Īrijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Ēģiptē, Izraēlā un Ukrainā. Plānots, ka visas pārstāvniecības tiešsaistes pierakstu būs ieviesušas līdz martam.

Pierakstīšanās tiešsaistē klientiem būs ērtāka un ātrāka. Ja iepriekš par pieejamo laiku pakalpojuma saņemšanai ar pārstāvniecību bija jāsazinās telefoniski vai elektroniski, turpmāk klientiem pārstāvniecības tīmekļa vietnē jāizvēlas vēlamais pakalpojums, ērtākais pieejamais datums un laiks pakalpojuma saņemšanai.

Lasītākās ziņas

Tāpat jaunā kārtība pārstāvniecībām ļaus racionālāk izmantot resursus, novirzot tos konsulāro pakalpojumu un konsulārās palīdzības sniegšanai. Vienlaikus pārstāvniecības var noteikt, ka konkrētu pakalpojumu saņemšanai klientiem ar pārstāvniecību arī turpmāk jāsazinās individuāli, lai klientu informētu par visiem pakalpojuma saņemšanas aspektiem.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti