Dalies:

Konkursā par televīzijas un radio sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas tematiku 2018. gadā uzvarēja "Radio SWH"

Konkursā par televīzijas un radio sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas tematiku 2018. gadā uzvarēja "Radio SWH"
  • 27. Jul. 2018

Konkursā par televīzijas un radio sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas tematiku 2018. gadā uzvarējusi radiostacija "Radio SWH", liecina Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) mājaslapā publiskotā informācija.

"Radio SWH" bija konkursa vienīgais pretendents.

NEPLP priekšsēdētāja Dace Ķezbere sacīja, ka "Radio SWH" piedāvāja veidot sešus radio raidījumus ar nosaukumu "Tikko atgriezies". Viņa sacīja, ka raidījumu vadīs žurnāliste Inese Vaikule, kura radījumos dalīsies ar cilvēku stāstiem par dzīvi Latvijā un dzīvi ārzemēs.

Lasītākās ziņas

Kā ziņots, konkursa mērķis ir atbalstīt Latvijas diasporas mītnes zemēs veidotu televīzijas un radio sižetu un raidījumu par diasporu sagatavošanu ar nolūku veicināt to pieejamību diasporai un valsts iedzīvotājiem Latvijas un ārvalstu elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos un nodrošināt sižetu pieejamību interneta platformās, atbalstot elektroniskos plašsaziņas līdzekļus un producentus Latvijas diasporas mītnes zemēs.

Konkursa finansējums ir 5410 eiro.

Tāpat aģentūra LETA jau vēstīja, ka 20. aprīlī NEPLP konkursa "Televīzijas sižetu un raidījumu veidošana par diasporas tematiku 2018.gadā" uzvarētājs bija biedrība "Mēs-latvieši pasaulē".

Konkursa kopējais finansējums bija 23 000 eiro, savukārt konkursa uzvarētājs iesniegtā piedāvājuma īstenošanai norādījis mazāku summu, tādēļ padome par atlikušo finansējumu 5410 eiro apmērā izsludināja jaunu konkursu.

Autors: LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti