Dalies:

Komandējumu nodrošināšanai būs lidojumi starp Rīgu un Amsterdamu

Komandējumu nodrošināšanai būs lidojumi starp Rīgu un Amsterdamu
  • 30. Apr. 2020

Lidsabiedrība "airBaltic" 11.maijā un 12.maijā veiks lidojumus uz un no Amsterdamas, lai nodrošinātu nodarbināto pārvadājumus uzņēmēmumu darbiniekiem, informē lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.

Informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā liecina, ka reiss Rīga-Amsterdama abos datumos no Rīgas izlidos plkst.11 un nolaidīsies plkst.12.20. Savukārt reiss Amsterdama-Rīga izlidos plkst.14.20 un nolaidīsies 17.35.

Reisi paredzēti uzņēmumiem, kuru darbiniekiem nepieciešams atgriezties Latvijā, kā arī uzņēmumiem, kuriem nepieciešams nosūtīt darbiniekus darbam uz citām Eiropas Savienības dalībvalstīm vai ievest ārvalstu darbiniekus Latvijā. Ar katru no šiem reisiem vienā virzienā būs iespējams atceļot līdz 141 pasažierim.

Lasītākās ziņas

Rezervēt biļetes šiem lidojumiem ir iespējams, zvanot uz "airBaltic" zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771. Veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt savu pases informāciju. Ceļojot no Rīgas, pasažierim jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. Pirms sazināties ar "airBaltic" lidsabiedrība lūdz konsultēties ar atbildīgajām iestādēm par tiesībām ceļot.

"airBaltic" aicina visus ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas Rīga E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti