Dalies:

Kaspars Kalvišķis atkārtoti ievēlēts par AHK reģionālo prezidentu Latvijā

Kaspars Kalvišķis atkārtoti ievēlēts par AHK reģionālo prezidentu Latvijā
  • 01. Mar. 2019

28. februārī par Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras (AHK) reģionālo prezidentu Latvijā atkārtoti ievēlēts "Bosch" pārstāvis Baltijas valstīs, SIA "Robert Bosch" vadītājs Kaspars Kalvišķis, aģentūru LETA informēja kameras pārstāvis Andrejs Mēters.

AHK biedri reģionālajā valdē atkārtoti ievēlēja Kalvišķi, AS "Valmieras stikla šķiedra" uzraudzības padomes locekli Andri Oskaru Brutānu un SIA "Smiltene Impex valdes priekšsēdētāju Voldemāru Ciršu. AHK reģionālajā valdē Latvijā ievēlēta arī apdrošināšanas sabiedrības "ERGO" Baltijas valstīs valdes locekle Ingrīda Ķirse.

Šie četri pievienojās līdzšinējiem reģionālās valdes locekļiem - AS "Latvijas Gāze" viceprezidentam Sebastianam Grēblinghofam, advokātu biroja "Klauberg Baltics" partnerim Taisam Klaubergam, kā arī AHK izpilddirektoram Florianam Šrēderam.

Lasītākās ziņas

Mēters informēja, ka savā pirmajā sēdē jaunajā sastāvā AHK valde Latvijā par reģionālo prezidentu ievēlēja Kalvišķi. AHK reģionālā prezidenta pilnvaru termiņš ir trīs gadi.

"AHK kā vienai no spēcīgākajām, nozīmīgākajām uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām Latvijā ir jāpaliek aktīvai, dinamiskai un jākļūst digitālākai. Latvijas uzņēmumu eksports uz Vāciju ir ar pieaugošu tendenci, taču potenciāls ne tuvu nav izsmelts. Arī Vācijas uzņēmumu interese par iespējām pārnest daļu savu darbības uz Baltijas valstīm un Latviju ir vērā ņemama. Līdz ar to arī šajā jomā AHK ir plašs darba lauks. Vēlamies arī kuplināt savu biedru pulku. Iespējams, daudzi pat nenojauš, ka varam būt noderīgi viņu biznesa attīstībai," sacīja Kalvišķis.

Kalvišķis ir ieguvis maģistra grādu starptautiskajā uzņēmējdarbībā. SIA "Robert Bosch" viņš strādā kopš 1999.gada, kopš 2011.gada viņš ir valdes loceklis "Robert Bosch" uzņēmumos Baltijas valstīs. 2013.gadā Kalvišķis kļuva par AHK reģionālas valdes un AHK valdes locekli. Kopš 2016.gada viņš ir AHK reģionālais prezidents Latvijā.

Autors: LETA
Foto: Bosch.lv

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti