Dalies:

Kariņš devies darba vizītē uz ASV, kur tiksies arī ar Amerikas latviešiem

Kariņš devies darba vizītē uz ASV, kur tiksies arī ar Amerikas latviešiem
Future Europe Initiative / Twitter
  • 11. Jul. 2019

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš devies darba vizītē uz Amerikas Savienotajām Valstīm, kur atradīsies no 8. līdz 15. jūlijam. Viņš tiksies ar ASV prezidenta administrācijas un Kongresa pārstāvjiem un viņam ir paredzētas tikšanās ar latviešu diasporas pārstāvjiem Ņujorkā un Vašingtonā.

Uz tikšanos ar Kariņu Latviešu centrā Rokvilē 14.jūlijā pl. 11.00 aicināti visi interesanti. Vairāk informācijas šeit.

Ministru prezidentam Vašingtonā plānotas tikšanās ar ASV viceprezidentu Maiku Pensu, ASV prezidenta padomnieku nacionālās drošības jautājumos Džonu Boltonu un tirdzniecības sekretāru Vilbūru Rosu.

Lasītākās ziņas valstī

Tāpat K. Kariņam Vašingtonā paredzētas tikšanās ar finanšu sekretāru Stīvenu Mnučinu, enerģētikas sekretāru Riku Periju, Pārstāvju palātas spīkeri Nensiju Pelosi, un ASV Senāta Juridiskās komitejas priekšsēdētāju, senatoru Lindsiju Grahamu.

K. Kariņš Vašingtonā plāno piedalīties domnīcas “The Atlantic Council” rīkotā publiskā diskusijā “ASV-Latvijas attiecības Eiropas pārmaiņu laikā” un domnīcas “The Hudson Institute” rīkotajā apaļā galda diskusijā par transatlantisko attiecību nozīmi šodien.

Darba vizītes laikā Ņujorkā Ministru prezidents uzrunās uzņēmējus Baltijas - Amerikas un Eiropas – Amerikas Tirdzniecības kameru rīkotajā pasākumā. 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti