Dalies:

Kanādā pieaug dezinformācijas kampaņa pret mazākumtautībām un pret Kanādu

Kanādā pieaug dezinformācijas kampaņa pret mazākumtautībām un  pret Kanādu
Aivars Vinters
  • 18. May. 2019

Nepietiek, ka ir mēģināts nomelnot Kanadas ārlietu ministri Chrystia Freeland, bet arvien biežāk baltieši, ukraiņi, krievu disidenti un citi demokratijas aizstāvētāji tiek apsaukāti par fašistiem, spiegiem, rasistiem un rusofobiem. LNAK, Baltiešu federācija un Central and Eastern European Council in Canada cīnās pret šaubīgiem provokātoriskiem rakstiem, kas pēdējā laikā parādās laikrakstos, neatzīstot padomju laika vairākas okupācijas, masu slepkavības, vardarbības un vispārēju genocīdu.

Esam satraukti, ka 9. maijā, kad vajadzētu atzīmēt Eiropas dienu, parādās sirpis un āmurs, sarkani karogi un Staļina un Ļeņina tēli, ne tikai Maskavas sarkanā laukumā bet uz Kanadas ielām, bieži vien ar dažu vietējo polītiķu atbalstu. Vēsture tiek sakropļota, kad parādās jaunas organizācijas, kuŗas slavē sarkanarmijas negodīgu rīcību, izsludina, ka bijuši Kanadas sabiedrotie Otrā pasaules kaŗā, bet pilnīgi aizmirst pieminēt, ka kaŗa pamats tika liets Hitlera - Staļina paktā, kad nacistu Vācija un padomju Krievija savā starpā sadalīja savas intereses Eiropā.

Nav tālu jāmeklē iemesls jauniem uzbrukumiem plašsaziņas līdzekļos. Mūsu Kanadas militārie spēki spēlē svarīgu lomu, dienot Latvijā zem NATO karoga, un, protams, tas nepatīk Kremļa troļļiem. Baltieši jau sen brīdināja pasauli par draudu no austrumiem. Tagad ir moderni laiki ar jaunām kiberkaŗa un hibrīdkaŗa metodēm. Amerikā polītiskā dzīve tika traucēta svarīgā vēlēšanu laikā un Kanadā arī ir sagaidāms līdzīgs uzbrukums. Rudenī būs parlamentārās vēlēšanas.

Lasītākās ziņas valstī

LNAK un mūsu sabiedrotās etniskās vadības griežas pie valsts pārstāvjiem un iestādēm, lai skaidrotu mūsu vēsturi un mērķus. Pie reizes lūdzam tautiešiem, lai katrs individs raksta plašsaziņas līdzekļiem (Kanadas laikrakstiem), pat ja tikai īsas vēstules, ar mūsu tautas viedokli. Lūdzu rakstiet kodolīgus, pārdomātus un informētus uzskatus. Ja necīnīsimies par taisnību, cits to pārrakstīs!

Andris Ķesteris, LNAK un Baltiešu federācijas prezidents

 

Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti