Dalies:

Kaizerštūla un Tuniberga izslavētie vīna festivāli vulkānu masīva ainavā

Kaizerštūla un Tuniberga izslavētie vīna festivāli vulkānu masīva ainavā
  • 05. Oct. 2015

Lasītākās ziņas valstī

Švarcvaldes piekalnē, Augšreinas reģionā stalti slejas Kaizerštūlas (Kaiserstuhl) un Tunibergas (Tuniberg) vulkānu masīvs. Šeit, starp vīna dārziem, kāpj kalnos, piedalās vīna festivālos un iet pārgājienos tūkstošiem tūristu no visas pasaules.

No 16 kilometru garās un līdz 12,5 kilometru platās Kaizerštūlas kalnu grēdas, tālumā redzams televīzijas tornis, kas atrodas 558 metru augstajā Totenkopf kalnā. Kamēr lielāko daļu zemes vēl klāj sniegs un ledus, Kaizerštūlā un Tunibergā jau vērojams pavasaris. Kaizerštūlā jūtamas vislielākās temperatūras svārstības, tomēr tas tiek dēvēts par siltāko apvidu visā Švarcvaldē. Klimats un auglīgā augsne dzīvniekiem un augiem rod lielisku mājvietu.

Ieskaties Kaisterstuhl rudens burvībā:

Kaizerštūlu varam salīdzināt ar salu, uz kuras esošā daba nav atrodama citviet. Vulkāniskā pamatne ir izveidojusi ideālu augsni vīnogām, no kurām tiek gatavoti izsmalcināti vīni. Par to pārliecināties var ikviens! Sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados, mazo platību vīna dārzi slīpajās nogāzēs ar tehnikas palīdzību tika pārveidoti par terases veida vīna dārziem. Kādreiz šāda ideja tika pelta, tomēr nu šie vīna dārzi ir neatņemama Kaizerštūlas ainavas sastāvdaļa.

Kaizerštūla koordinātes: 48.110228, 7.664167

Tuniberga koordinātes: 48.007058, 7.701133


EuropaPark Rust, Elzasas vīna ceļš,majestātiskā pils Hoch Königsburg, saulainākā pilsēta Vācijā Freiburga,debešķīgā puķu sala Mainau un daudz kas cits! Nakšņo latviešu namā Bērzaine un apskati, VĀCIJAS,FRANCIJAS un ŠVEICES skaistākās vietas vienas dienas izbraucienos!

Piesaki sev naktsmājas Bērzainē – Latviešu kultūras centrā un viesu namā Freiburgā jau tūlīt! Mēs piedāvāsim labākās istabiņas par izdevīgāko cenu! Vēlies atpūsties uz nedēļu? Vari rēķināties ar vēl 20% atlaidi!

Biroja tālr: +49 (0) 761 53340
Mob.: +49 (0) 176 555 53340
E-pasts: berzaine@latviesi.com

Foto: CC0 licence
Informācija aktualizēta 2016. gada 7. maijā

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti