Dalies:

Kā atgriezties Latvijā? Seminārs Zviedrijas latviešiem

Kā atgriezties Latvijā? Seminārs Zviedrijas latviešiem
CC0 licence
  • 22. Aug. 2019

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā augusta nogalē notiks pirmais seminārs ciklā ”Kā atgriezties Latvijā”. Zviedrijas latvieši varēs uzzināt par darba iespējām Latvijā, skolas gaitām bērniem un sadzīviskiem jautājumiem, piedaloties informatīvajos semināros par vakancēm Latvijas reģionos un prasībām potenciālajiem darba ņēmējiem, atbalsta iespējām remigrantiem, t.sk. ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, novadniekiem, kuri atgriezušies, viņu pieredzi un iespējamo sociālo atbalstu, kā arī Latviešu valodas apguvi tālmācībā bērniem un pieaugušajiem.

Lasītākās ziņas valstī

Seminārs notiks 30. augustā, no plst.18.00-20.00 Latvijas vēstniecībā Stokholmā, Zviedrijā, Odengatan 5. Semināros klātienē vai tiešsaistē būs iespēja uzdot jautājumus reģionālajiem remigrācijas koordinatoriem; biedrības ”Ar pasaules pieredzi Latvijā” biedriem, kas atgriezušies Latvijā no ārvalstīm un var iepazīstināt ar savu pieredzi un sniegt noderīgus padomus. Tāpat varēs uzdot jautājumus  Neatkarīgās izglītības biedrības pārstāvētajām skolām reģionos, kuras uzņem remigrējošus bērnus un darba devēju platformai ”Your Move”.
 

Kā informē organizācijā, katrā no semināriem tiks runāts gan par atgriešanos Latvijā kopumā, gan tiks likts uzsvars uz noteiktu reģionu. Plānotie datumi ir šādi:
1. Rīga – 30. augusts
2. Kurzeme – 6. septembris
3. Vidzeme – 23. septembris
4. Latgale – 7. oktobris
5. Zemgale – 21. oktobris

Semināri ir bezmaksas, bet klātienes dalībai obligāta iepriekšēja pieteikšanās, un līdz jāņem personu apliecinošs dokuments. Pieteikties un iepriekš uzdot jautājumus semināra organizatoriem var, rakstot uz epastu ziemelvb@gmail.com. Tiešsaistes semināram varēs sekot līdzi un rakstiski uzdot interesējošos jautājumus Ziemeļvalstu diasporas izglītības un kultūras grupas Facebook lapā.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti