Dalies:

Jelgavas novada seniori dzied Vācijā

Jelgavas novada seniori dzied Vācijā
  • 07. Jul. 2019

Jūnija beigās Jelgavas novada senioru koris "Gaisma" un tā 65 dziedātāji viesojās Vācijā, kur sniedza divus koncertus. Kora diriģente Sanita Šeflere stāsta, ka braukt ārpus Latvijas robežām bija liela uzdrīkstēšanās, jo senioru koros nedrīkst būt vairāk kā 5% dziedātāju, kas ir jaunāki par 60 gadiem.


Latviešu centrs Bērzaine bija mākslinieku pirmais pieturas punkts - tālākie ceļi veda uz Rotenbahas pilsētas halli, lai dibinātu draudzības saites ar vietējo Rotenbahas kori. 

"Tā bija liela uzdrīkstēšanās braukt ārpus Latvijas robežām, jo mūsu korī ir ļoti seni dziedātāji. Senioru koros nevar būt vairāk par 5% cilvēku, kas ir jaunāki par 60. Mūsu korī ir 65 cilvēki. Un pārsvarā visi ir 70 vai 80 gadus veci. Maksimums - vīrs, kas ir teju 91 gadu vecs. Ar kora dziedāšanu viņi uztur savu veselību. Dziedāšanas priekšā visas vainas atkāpjas," stāsta kora diriģente Sanita Šeflere.

Lasītākās ziņas valstī

Projektu “Diasporas notikumu multimediāla atspoguļošana” līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par tā saturu atbild portāls "Latviesi.com", kā arī iesūtīto foto un video materiālu Autori. #SIF_MAF2019.
 

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti