Dalies:

Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi mācās franču valodu un brauc uz festivālu

Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi mācās franču valodu un brauc uz festivālu
  • 06. Mar. 2019

Runājošie suņi dodas pasaulē! No 5. līdz 7. martam Bordo, Francijā, notiek ikgadējais Animācijas pilnmetrāžas filmu kopprodukcijas forums “Cartoon Movie”, kurā nozares pārstāvjus iepazīstinās ar režisora Edmunda Jansona animācijas filmu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Lai godam izstāstītu savus Maskačkas glābšanas piedzīvojumus starptautiskai auditorijai, Maskačkas runājošie suņi mācās franču valodu – filma dublēta franciski.

 

“Gluži kā filmā, par mūsu runājošajiem suņiem uzzinās pārējā pasaule – forums ir nozīmīgs notikums industrijai, kur tiekas animācijas nozares pārstāvji no visas Eiropas. Tā ir iespēja prezentāciju laikā sasniegt plašu profesionāļu auditoriju un veidot filmu starptautisko atpazīstamību un publicitāti. Jāteic, franciski filma izklausās ļoti šarmanti, un ceram, ka jau drīzumā nelielu ieskatu mūsu runājošo suņu svešvalodu zināšanās ar treilera palīdzību varēsim sniegt arī līdzjutējiem sociālajos tīklos,” stāsta filmas “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” producente Sabīne Andersone.

Lasītākās ziņas valstī

 

Ikgadējais animācijas filmu festivāls “Cartoon Movie” ir dibināts 1999. gadā, lai prezentētu pilnmetrāžas animācijas filmu projektus industrijas pārstāvjiem. Katru gadu forumā piedalās vairāk nekā 900 profesionāļu – vadošās animācijas studijas, filmu izplatītāji un investori. Šogad dalībai forumā konkursa kārtībā ir atlasīti divi studijas “Atom Art” projekti.

 

“Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” tiks prezentēta Cartoon Movie sadaļā “Pabeigtās filmas” jeb Sneak Preview. 25 minūšu garas prezentācijas laikā tradicionāli tiek rādīts garāks fragments no filmas, lai sniegtu priekšstatu kinoteātru izplatītājiem Eiropā, kas jau vairāku gadu garumā seko projekta attīstībai.

 

Studija “Atom Art” festivālā prezentēs arī savu jauno projektu – pilnmetrāžas animācijas filmu “Laimes bērni”, kas tiek attīstīts sadarbībā ar Francijas studiju “Dandelooo”. Filma būs balstīta uz patiesiem notikumiem no latviešu izcelsmes ceļotāja un pētnieka Aleksandra Laimes un viņa bērnu dzīves un piedzīvojumiem džungļos. Projekts tiks prezentēts sadaļā “Projekti koncepta stadijā”. Šīs sesijas apmeklē ļoti plašs klausītāju loks, un tas ir lielisks formāts, lai pārbaudītu projekta starptautisko potenciālu un izplatītāju iespējamo interesi.

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti