Dalies:

Jaunākais latvietis, kas pieveicis Losandželosas maratonu

Jaunākais latvietis, kas pieveicis  Losandželosas maratonu
  • 21. Apr. 2019

12 gadus vecais 75 mārciņas smagais, 4 pēdas un 11 collas gaŗais latvietis Dezmonds Atis Strobels ar sajūsmu stāsta par savu pieredzējumu maratona laikā:

“24. martā piecēlos pl. 3.15 no rīta, lai paspētu uz skolas autobusu Venice, Kalifornijā pl. 4.00. Tad braucu ar autobusu līdz Dodger stadionam, lai pl. 7.00 sāktu skrējienu.

Bija grūti visiem nepazaudēt savas iesildīšanās drēbes, tāpēc tās noziedojām bezpajumtniekiem un citiem, kas gaidīja pie starta līnijas. Man palika tikai mans “studentrun Los Angeles” tkrekls, jaunie DriFit Nike šorti, jaunas zeķes un Nike Zoom Pegasus 35 sporta kurpes.

Lasītākās ziņas valstī

Sākumā manā vēderā bija dīvaina sajūta, tāpēc katram gadījumam paņēmu līdzi ibuprofēnu un tailenolu.

Ja skrienat aukstā laikā, tad sāk pietūkt augšstilbu muskuļi. Pēc noskrietām 4 jūdzēm gribēju jau pārtraukt skriet. Mani septiņi draugi un skriešanas biedri bija vai nu man priekšā, vai aiz manis, un es viņus nevarēju redzēt. Redzēju tikai skrienot ugunsdzēsēju un citus, kas bija pārģērbušies par Elvis. Tomēr doma par maratona pieveikšanu un medaļas iegūšanu bija mans dzinulis turpināt skrējienu.

Apmēram pusceļā apēdu hotdogu. Esmu priecīgs, ka man nepiemetās krampji. Tika doti arī dzērieni  Gatorade un CLIF SHOT enerģijas dzēriens; mans iecienītākais ir ar aveņu garšu.

Pēc 10 jūdzēm manas kājas sāka sāpēt. Priecājos, ka man bija ibuprofēns un tailenols, nākamo 10 jūdžu laikā tos arī iedzēru.

Skrēju diezgan ātri, bet 20. jūdzē manas kājas vairs neklausīja un man nācās noiet 2 jūdzes. Arī ibuprofēns un tailenols bija beidzies.

Šī maratona rīkošanu iedvesmoja 1984. gada vasaras olimpiskās spēles Losandželosā. Šogad tas bija 34. maratons un nosaukts sponsora vārdā, tātad oficiāli tas saucas “Sketchers Performance LA Marathon”. Dalībniekiem jābūt 12 gadus veciem vai vecākiem skrējiena dienā. Šo visu pārdomājot, man radās iedvesma turpināt skrējienu, kopā ar pārējiem 24,000 skrējēju.

Pēc maratona noskriešanas man iedeva smagu medaļu, Nike jaku ar uzrakstu “studentrun LA Marathon finisher” un dvieli. Kā Losandželosas latviešu skolas skolnieks esmu lepns par maratona pieveikšanu. Iespējams, ka esmu jaunākais 12 gadus vecais latvietis, kas noskrējis Losandželosas maratona 26,219 jūdzes (42,195 km).”

 

Autors: Dezmonds Atis Strobels jaunākais
Publicēts sadarbībā ar laikrakstu "Latvija Amerikā"

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti