Dalies:

Jaunais Rīgas mērs Burovs: galvenais darbs – atgūt rīdzinieku uzticību

Jaunais Rīgas mērs Burovs: galvenais darbs – atgūt rīdzinieku uzticību
LETA
  • 20. Aug. 2019

Rīgas domes vadības galvenais uzdevums ir atgūt rīdzinieku uzticību, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai"), kuru vakar ievēlēja Rīgas mēra amatā.

Galvenais darbs esot atgūt rīdzinieku uzticību gan domes pozīcijai, gan opozīcijai. Burovs atzina, ka bijusi kritika pozīcijai par nesaimniecisku darbību, bet opozīcijai – par skaļu runāšanu vairāk nekā darīšanu.  “Rīgas ēra ar vienu ikonu, līderi beidzas,” sacīja jaunievēlētais mērs, piebilstot, ka tagad būtiska būs komanda.

Lasītākās ziņas valstī

Pēc divu mēnešu ilgām politiskām diskusijām Rīgas domes ārkārtas sēdē par Rīgas mēru tika ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR). Balsojumā piedalījās 48 domnieki, no kuriem par Burovu nobalsoja 35 deputāti - 11 "Gods kalpot Rīgai" deputāti, četri "Neatkarīgo deputātu frakcijas" pārstāvji, trīs deputātu bloka "Rīgai!" biedri, kā arī 17 "Saskaņas" deputāti.

Par otru mēra amata kandidātu - Viesturu Zepu (LA) - kopumā tika atdotas 12 balsis - astoņas no "Latvijas attīstībai" un četras no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK.

Četri "Vienotības" un septiņi Jaunās konservatīvās partijas deputāti balsojumā nepiedalījās un sēžu zāli atstāja jau pirms balsojuma. Neatkarīgās deputātes Baibas Brokas balss tika atzīta par nederīgu, jo viņa nobalsoja pret abiem kandidātiem.

Autors: LSM.LV/ LETA

Nedēļas lasītākās ziņas

Jaunākās ziņas tēmā

Reklāmraksti